Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   [mkI] Focus - porady co do zakupu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=83022)

chris01 09-11-2009 14:28

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
Dałem już ogłoszenie w grupie mazowieckiej może ktoś się odezwie.

Ten czarny jest taki pospolity też mnie nie urzeka za mocno. Wersja wyposarzeniowa powiedzmy że standard nic szczególnego.

Co do tej iłgy to się przyjrzałem i wnioskuję rze miałą robiony lewy przód. Za nowa lampa przednia i halogen. Odrazu odpada.


Niewm czy pokazywałem Ci jeszcze tego:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

leznyr 09-11-2009 15:01

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
tego już pokazywałeś...

ten czarny fajnie by się prezentował na alufelgach. Z tego co widziałem ma strasznie zjechany podłokietnik i jakiś jest bleee

co do lampy i halogena masz rację.

lorack 09-11-2009 18:33

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
heja,
ja w takim samym wątku- Leznyr, mogę Cię prosić o opinię na temat tych furek?
http://mmr.otomoto.pl/ford-focus-po-...-C9795415.html
http://mmr.otomoto.pl/ford-focus-po-...C10495739.html

przymierzam się do kupna, nie chciałbym wziąć lipy.

pozdrawiam serdecznie!



Cytat:

Napisał leznyr (Post 1284251)
tego już pokazywałeś...

ten czarny fajnie by się prezentował na alufelgach. Z tego co widziałem ma strasznie zjechany podłokietnik i jakiś jest bleee

co do lampy i halogena masz rację.


leznyr 09-11-2009 20:28

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
witam,

Panowie muszę zaznaczyć, że nie jestem żadnym specem, mechanikiem, nie handluję samochodami. Jestem tylko uzależniony od oglądania ogłoszeń :) i oglądam zdjęcia w dużym powiększeniu. Dużo też o tym czytałem. Moja wiedza opiera się na tym czego nauczyłem się na forach. Samochody nudzą mi się szybko i często zmieniam. Nie wiem czy to dobrze, ale tak już mam. W związku z tym mogę się mylić w moich ocenach i krzywdzić uczciwych sprzedających. Wybór i ostateczna decyzja należy do Was kupujących.

A teraz o ogłoszeniach które zamieściłeś. Jakoś tak się utarło, że autohandle sprzedają złom. Sam się o tym przekonałem, ale też słyszałem pozytywne opinie.

Pierwsze auto to czarne z super felgami. Gość sprzedaje je już sporo czasu. Widziałem też gdzieś opinie o tym samochodzie na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] niestety nie mogę znaleźć, ale pamiętam że dobych opinii nie miało. Na pierwszym zdjęciu wydaje mi się że maska jakoś dziwnie odstaje od grila, na ostatnim zdjęciu też to widać. Poza tym halogeny mają trochę inny odcień, ale może to przez światło. Nie wiem czy masz daleko, osobiście nie traciłbym czasu.

Drugie auto - wygląda ok, ja bym się zainteresował. ciekawe co pod maską, wykładzinami i uszczelkami???

powodzenia i pozdrawiam

chris01 09-11-2009 20:41

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
Witam!

Odnośnie tamtych dwóch aut z Płocka. Poczytałem popatrzyłem i się przekonałem że auta so lewe napewno nie są bezwypadkowe. Różne odcienei lakierów i nie pasujące elementy choć auta wyglądają na pierwszy rzut oka przyzwoicie.


Odnośnie tych zdjęć co kolega wstawił jak dla mnie obydwa mają za łądne lampy jak na taki wiek. Niebieski moim zdaniem jest zdecydowanie po dzwonie, co do czarnego to słabe są te zdjęcia żeby cokolwiek więcej powiedzieć bo nie widać za dobrze łączeń elementów. Nie napalaj się na alufelgi :D Przebieg też pewnei z palca wyssany.

leznyr 09-11-2009 20:52

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
ten czarny to widzę, ale niebieskiego ciężko mi rozszyfrować. Lampy można sprawdzić powinien być rok produkcji. Dla mnie nie wyglądają ok. I podpowiedz dlaczego uważasz że zdecydowanie po dzwonie? Kurde ja nic nie mogę wypatrzyć!!! :(


Odnośnie tych zdjęć co kolega wstawił jak dla mnie obydwa mają za łądne lampy jak na taki wiek. Niebieski moim zdaniem jest zdecydowanie po dzwonie, co do czarnego to słabe są te zdjęcia żeby cokolwiek więcej powiedzieć bo nie widać za dobrze łączeń elementów. Nie napalaj się na alufelgi :D Przebieg też pewnei z palca wyssany.[/QUOTE]

pit76 10-11-2009 19:16

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
wiesz kolego mój był też malowany jak go kupowałem(maska,zderzak napewno)czyli jakies przygody miał no teraz juz jest pewnie na złomie,ale do czego zmierzam,takiego naprawde bez wyp to możesz długo szukac,najważniejsz jak został naprawiony,np.w moim wszystkie poduszki odpaliły na całe szczeście

chris01 11-11-2009 16:46

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
leżnyr - jeżeli chodzi o tego granatowego to masz rację przyjrzałem się mu bardziej wygląda normalnie, może jakaś drobna kolizja.

Dżebel Magracham 11-11-2009 18:22

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
Ja jestem świeżym użytkownikiem forda i nie chcialbym wypowiadać się na temat tych konkretnych egzemplarzy, niemniej chciałbym zwrócic uwagę na to, że kupić samochód, który wczesniej nie miał jakichkolwiek przygód graniczy z cudem. Moje samochody średnio co 2 lata miały kolizje (niegroźne coprawda - 1 z mojej winy) więc z matematycznego punktu widzenia mój 10-letni Focus powinien być po 5. Może nie wszyscy muszą mieć taką średnią ale większość aut w tym wieku miało już jakieś przejścia. Kwestia tylko jak intensywne - 5 razy na parkingu, czy raz na drzewie? Obejrzałe swoje dość dokładnie i na drzewie raczej nie leżało, ale na parkingu go nie oszczędzali. Jak na razie jestem zadowolony, zobaczymy co będzie dalej.

chris01 12-11-2009 20:13

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
A co sądzicie o tym egzemplarzu?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.