Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Moduł komfortu (BCM) -wymiana (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=188219)

mm32 02-03-2014 13:23

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
Auto nie będzie odpalało bo trzeba immo zaprogramować,co do świateł to wydaje mi się,że powinny być.Co do skrzynek BCM to są one z różnych lat,jest między nimi około 2 lat różnicy,a chciałbym przypomnieć,że były drobne(na pewno dotyczyły radia,czego jeszcze nie wiem) zmiany w instalacji elektrycznej około marca 2008 roku i ten nowy moduł na pewno jest z drugiej połowy roku 2008 więc po zmianach.

walery84 02-03-2014 13:28

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
tak wogole to troche nie kumam tego salonu forda bo ja bylbym gotow kupic nowy ten modul .A oni mi mowia ze nie daja gwarancji ze zadziala,koszt w fordzie
540euro.

mm32 02-03-2014 13:34

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
540e to chore pieniądze są, na twoim miejscu kupiłbym na allegro za około 50e moduł taki jak był 7G9T-14A073-DB,zaprogramował klucze i śmigał.Jest jeszcze taka mozliwość ,że coś z instalacją jest nie halo,ale by to sprawdzić potrzeba drugi sprawny moduł najlepiej o takim samym oznaczeniu jak stary moduł.

walery84 02-03-2014 13:35

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
A wiec nie wiesz co mogl bym zrobic z tym modulem i czy wogole uda mi sie to naprawic. Dzieki z gory.

mm32 02-03-2014 13:38

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
Naprawić uda się zawsze tylko kwestia co jest zepsute i jak to sprawdzić.Zacząłbym od kupna używanego modułu(jeszcze raz przypominam moduł najlepiej wsadzić taki jak był) i wsadzenia go do auta,bez programowania póki co kluczy.

walery84 02-03-2014 13:40

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
Tak tylko problem mam taki ze nie mam tego originalnego modulu tylko ten co mam w samochodzie, to poprzedni wlasciciel wymienial,i ten ktory sam kupilem.

mm32 02-03-2014 13:42

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
No niestety,trzeba odpalić ebay.co.uk i poszukać i zakupić :)

walery84 02-03-2014 13:44

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
A ten koles ktory sprzedal mi ten samochod o niczym nie wie, tak mowi bo probowalem z nim rozmawiac.Ale ja w to nie wieze bo ja jestem drugim wlascicielem tego auta.

Bump: to znaczy ze jak teraz w samochodzie mam DB , to musze znalezc DB tak rozumiem.

mm32 02-03-2014 13:50

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
Na twoim miejscu bym tak zrobił,zakupił moduł z końcówką DB,bo jeszcze raz powtarzam coś jest spie... więc,dla bezpieczeństwa zakupiłbym dokładnie taki moduł jaki był w oryginale i patrzał ,czy wszystko wróciło do normy.Następna sprawa to wgranie konfiguracji auta do tego modułu,ale to juz później.

walery84 02-03-2014 13:52

Odp: Moduł komfortu (BCM)
 
Wielkie dzieki Marcin za pomoc ,ja zabieram sie za szukanie tego modulu. Dzieki jeszcze raz.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.