Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   [S-MAX] Ile stargowaliście (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=79678)

harryon 01-10-2009 00:09

Odp: Ile stargowaliście
 
Cytat:

Napisał ph71 (Post 1255304)
Miałem również ten dylemat...
Dealer przekonywał mnie, że do Galaxy powinienem się przymierzyć za jakieś ... 10 lat :roll: Dla mnie sugerował maksia.
Ostatecznie stanęło na maksiu i nie żałuję. Choć przyznam szczerze, że pomijając wygląd obu aut to w 80% jeździ się podobnie. No może Galaxy jeździ bardziej komfortowo (inne nastawy zawieszenia) no i wrażenie przestrzeni w aucie jest też bez wątpienia inne. Tak czy inaczej jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zamów jazdy próbne jednym i drugim i sam będziesz wiedział, które ci najlepiej odpowiada i dlaczego.
Co do cen - w przypadku Galaxy dobrze się targując możesz zyskać więcej...:wink:

ja w czerwcu 2009 z ceny 137000 na 108000PLN

ph71 01-10-2009 07:52

Odp: Ile stargowaliście
 
Cytat:

Napisał harryon (Post 1255492)
ja w czerwcu 2009 z ceny 137000 na 108000PLN

U mnie zamówienie przed Sylwestrem, auto do produkcji w indywidualnej specyfikacji, odbiór w lutym (można rzec bez straty roku :wink:).
Cena wyjściowa 140000, ostateczna 115500.

Jak czytam, z informacji innych kolegów wynika, że Ford ma ostre targowanie wliczone w cenę i warto z tego korzystać do końca :D

kubao 01-10-2009 13:39

Odp: Ile stargowaliście
 
Witajcie,

Ile stargowalem to nie powiem dokladnie (moge sprawdzic ewentualnei, ale na pewno cos ok 20 albo wiecej tys. - skupialem sie glownie na ostatecznej cenie), ale bezkonkurencyjny byl big autohandel w warszawie - naprawde polecam. Odebralem 1 lipca 2009 (samochod byl specjalnei zamawiany, a nie z placu)czarnego metalik maksia titanium 2.0 tdci + szklany dach + ciemne szyby + dodatkowe fotele + dywaniki, schowki, stoliki, nakladki na progi (chyba wszystko wymienilem). Dorzucili zimowe 17" continental. Calosc kosztowala 101 tys. zł. Co ciekawe, tym mnie zabili normalnie, jak juz bylo wszystko uzgodnione, to zadzwonili, ze ford daje jeszcze dodatkowy rabat 3 tys. PLN (czyli 104-3=101) :) musze tylko dodac, ze bylo to zalatwiawne przez mojego szwagra, ktory robi w leasingu. TAk czy inaczej moge dac kontakt do milej Pani z BIG, ktora pomagała mi wszystko skonfigurowac.
pzdr/kuba

kubao 01-10-2009 14:52

Odp: Ile stargowaliście
 
Cytat:

Napisał kubao (Post 1255714)
Witajcie,

Ile stargowalem to nie powiem dokladnie (moge sprawdzic ewentualnei, ale na pewno cos ok 20 albo wiecej tys. - skupialem sie glownie na ostatecznej cenie), ale bezkonkurencyjny byl big autohandel w warszawie - naprawde polecam. Odebralem 1 lipca 2009 (samochod byl specjalnei zamawiany, a nie z placu)czarnego metalik maksia titanium 2.0 tdci + szklany dach + ciemne szyby + dodatkowe fotele + dywaniki, schowki, stoliki, nakladki na progi (chyba wszystko wymienilem). Dorzucili zimowe 17" continental. Calosc kosztowala 101 tys. zł. Co ciekawe, tym mnie zabili normalnie, jak juz bylo wszystko uzgodnione, to zadzwonili, ze ford daje jeszcze dodatkowy rabat 3 tys. PLN (czyli 104-3=101) :) musze tylko dodac, ze bylo to zalatwiawne przez mojego szwagra, ktory robi w leasingu. TAk czy inaczej moge dac kontakt do milej Pani z BIG, ktora pomagała mi wszystko skonfigurowac.
pzdr/kuba


Sorki, ale trochę się rozpędziłem w tych rabatach, bo sprawdziłem dokładnie. Całość wyszła 104 100 pln, a nie 101. Cena wyjściowa 128 550 (bez opon). Z dodatkowego, któego nie wymieniłem był jeszcze autoalarm i pakiet platinium X.

majkelos 01-10-2009 16:17

Odp: Ile stargowaliście
 
po raz pierwszy spotykam się z sytuacją, że auto na zamówiene sprzedawane jest z tak duzym rabatem. Gratuluje w takim razie wybornych zdolności negocjacyjnych

holmar 01-10-2009 19:38

Odp: Ile stargowaliście
 
Na koniec maja zamówiłem S-MAXa 2.0 Duratec Trend +
-pakiet GoldX
-lakier metalizowany
-rolety przeciwsłoneczne
-radio Sony 1CD
-autolarm – obwodowy i pojemnościowy,
-homologacja ciężarowa
cena brutto: 85500zł

radzio_s 01-10-2009 19:44

Odp: Ile stargowaliście
 
Ja kupowałem co prawda mondeo ale za golda 1,8 tdci z metalikiem ,czujnikami cofania ,alarmem,homologacją ciężarową w czerwcu 2009 zapłaciłem 81000 zł.
Polecam salon AGF Wróbem w Mysłowicach.Cena w porównaniu z Warszawą niższa o 6 000.
A obsługa super.Handlowiec Autoplazy po mocniejszej negocjacji przestał odpowiadac na maile.Czyli albo bierzesz co dają albo spier..... .

ph71 02-10-2009 12:26

Odp: Ile stargowaliście
 
Po decyzji, że to ma być to auto, swojego maksia targowałem na początku jednocześnie w kilku salonach w promieniu 250km.
Ostateczne rozmowy odbyły się z tym co najbliżej (co w sumie idealnie mi pasuje).
Oprócz zdolności negocjacyjnych potrzebowałem także czasu. Rozmowy trwały z przerwami łącznie niemal 2 miesiące...
Ale sukses wieńczy dzieło ;)

P.S. Zapomniałem dodać, że po kilku jazdach próbnych maksiem, galaxy i mondeo (automat) zmieniały się również specyfikacje, co dodatkowo przesunęło w czasie moment zamówienia.

Kristoforos 02-10-2009 21:04

Odp: Ile stargowaliście
 
Cytat:

Napisał Hit (Post 1255889)
Skoro można uzyskać takie upusty to ciekawy jestem ile trzeba minimalnie zapłacić, żeby stać się szczęśliwym posiadaczem Maksia?

Na stronach firmy Autohandel w Olsztynie można zauważyć w ofercie wersję Ambiente :)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ale w cennikach już nie ma, najniższy jest Trend :)

golsze 03-10-2009 10:07

Odp: Ile stargowaliście
 
Witam, ja w kwietniu br. w Bigautohandel w W-wie, miałem zarezerwowanego Maxia 2.0 TDCi w wersji Gold-x ze skórzaną tapicerką z rocznika 2008 za 90 000 PLN.
Ostatecznie zdecydowałem się na zakup w Autoplazie gdzie zamówiłem samochód do produkcji według mojej specyfikacji (zależało mi na tempomacie, USB i innych drobiazgach) z rabatem ok. 25 tys. PLN od cen katalogowych.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.