Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=198415)

xborox 12-05-2015 12:18

Odp: Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie
 
Odnośnie maskownic to wydaje mi się że jest to ten numer: 1501462
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

szkielko 14-05-2015 22:08

Odp: Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie
 
Witam, czy ktoś z kolegów posiada szablon który jest dostarczony z nowymi maskownicami podsufitki do wycięcia otworów w podsufitce do siatki?
czy ewentualnie jakiś skan lub foto z wymiarami.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

smiechu 15-05-2015 06:09

Przeszukaj dobrze forum - chyba nawet ten wątek - któryś z kolegów dołączył do posta szablony.

szkielko 18-05-2015 22:34

Odp: Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie
 
Witam
jeśli ktoś by szukał szablonów do S-max kolega "zibi967" zamieścił szablony w temacie "[S-MAX] Czy każdy ma mocowania do siatki zabezpieczającej?"
Pozdrawiam

p.s. mam je ściągnięte i mogę podesłać.

hand-ball 19-05-2015 16:31

Odp: Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie
 
1 załącznik(i)
Witam! U mnie w smaxie poliftowym jest taka. Kupilem z autem, byla w bagazniku i pasuje. Pozdrawiam.

wicekk76 31-05-2015 21:44

Odp: Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie
 
Witam,
temaskownice to jaki maja w końcu numer FINIS, bo dwa numery w tym wątku są: 1480303 czy 1501462 ??
pozdraiwam

szkielko 31-05-2015 22:59

Odp: Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie
 
Cytat:

Napisał wicekk76 (Post 2410124)
Witam,
temaskownice to jaki maja w końcu numer FINIS, bo dwa numery w tym wątku są: 1480303 czy 1501462 ??
pozdraiwam


Witam, szukając maskownic posługiwałem się tym numerem 1480303,
zadając pytanie do salonu forda otrzymałem odpowiedź że są to 4 sztuki zaślepek w cenie 106 zł. czas realizacji 2 dni

docelowo kupiłem używane (jak nowe) w Poznaniu za 30 zł. dwie sztuki bo będę siatkę montować tylko z tyłu w bagażniku i kupowanie 4 szt mijało się z celem.

Jeśli będziesz chciał to mogę jutro sprawdzić jaki jest numer na nich bo jeszcze mam nie zamontowane ale z pewnością jest on poprawny.

Co ciekawe jak wszedłem do kolesia z częściami to na początku dał mi inne mocowanie nie takie z maskownicą ale z otworami do montażu tej siatki bez możliwości zasłonięcia ich, czyli po wymontowaniu siatki masz taki plastik z otworami bez możliwości maskowania.

być może są dwa rodzaje tych plastików, a może się mylę ....

Pozdrawiam

smiechu 01-06-2015 17:13

Odp: Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie
 
Zamawiałem w Fordzie po tym numerze: FINIS 1480303 (maskownic.4 maskownice zaślepką+szablony+podkładka gumowa żeby nie uszkodzić kurtyny bocznej przy wycinaniu otworu w podsufitce).

Kupowane w kwietniu za 85 zł brutto komplet na:
Sklep Internetowy FordSklep.EU <[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]>

Dosyć długo mailowaliśmy w tej sprawie, także sprzedawca powinien być już zorientowany (upierał się, że za te 85 zł jest jedna zaślepka).

robitak 21-08-2016 12:31

Odp: Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie
 
4 załącznik(i)
Witam,
kupiłem plastikowe maskownice za 109pln - 1480303.
Poniżej kilka zdjęć z wycinania.

Najpierw po przyklejeniu szablonu wycięcie malutkiego otworu - widać mocowanie siatki. Później większy otwór i przekrój podsufitki. Na 3 zdjęciu na dole widać osłonę wiązki elektryczne, a na ostatnim wsuniętą siatkę.

Do wycięcia nie zdejmowałem plastików, tylko uszczelkę drzwi ściągnąłem w dół.

Pozdrawiam
Robert

arekmiz 25-08-2016 12:51

Odp: Siatka bagażnika - rodzaje i dopasowanie
 
A ja mam po prostu metalową siatkę - oryginał Forda. Mogę ją zamocować za 2 rzędem foteli lub wyjąć drugi rząd i zamocować ją za 1 rzędem. Mogę w ten sposób:
a) zrobić z S-maxa Nyskę;
b) wozić kłody, bo kłody nie przejdą przez metalową siatkę jak przez szmacianą. :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.