Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Warsztaty w Łodzi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=82939)

majkelll 05-05-2010 21:39

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Cytat:

Napisał S3ci0r (Post 1429618)
Mi też się kończy przegląd i też nie wiem pod czyje skrzydełka mam go dać na sprawdzenie. myślałem o wodnej ale tatuś powiedział że to złodzieje :P (sam jeździł do nich z felicią). Generalnie to jak już gdzieś dawałem autko na warsztat to na inflancką 77 ale nie wiem czy mogą robić przeglądy. Polećcie gdzie na przegląd podjechać i jeśli macie jakieś opinie o w/w warsztacie to też bym prosił o wypowiedź. Pozdrawiam!

Co do Wodnej to ja jestem z tego warsztatu bardzo zadowolony.Co prawda oni generalnie zajmują się Skodami.Ja miałem felcie 99r i tam mi ją zawsze wypicowali za w miarę przyzwoite pieniądze,za to naprawdę znają się na rzeczy.Jeden z nich sam jeździł do niedawna felcią więc znał ją od podszewki. Na przeciwko jest sklep z częściami i kazał mi w nim kupić co nieco więc poszedłem.Gość dał mi te części które chciałem ale wszystko radził mi kupić w oryginale więc tak zrobiłem.Jak to zobaczył gościu w warsztacie to mnie od razu wysłał z powrotem do sklepu i kazał połowę części odmienić na zamienniki bo powiedział że to nie ma żadnego sensu tyle przepłacać i że nie ma żadnej różnicy i tak zrobiłem.I, nie dosyć że kupę kasy zaoszczędziłem to auto śmigało mi na tych częściach 5 lat i jak ją sprzedawałem to jeszcze były w bardzo dobrym stanie.Więc ja jestem z nich bardzo zadowolony. :)

S3ci0r 05-05-2010 22:02

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
miałem na myśli opinie o warsztacie z inflanckiej 77 ale dobrze jest widzieć pozytywne komentarze odnośnie wodnej :wink:

zan 06-05-2010 10:33

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Cytat:

Napisał motorek26 (Post 1429626)
co do ASO to polecam oczywiście mieszka

dlaczego oczywiście polecasz mieszka - faktycznie dobrzy i sprawdzeni, czy jesteś specjalnie przez nich traktowany ??

mouzes 06-05-2010 12:45

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
nie, to raczej przez Auto Brzezińska kilkakrotnie zostaliśmy zarówno jako klub, jak i jako indywidualni klienci bardzo nieładnie potraktowani. Dlatego u nas zbyt pochlebnych opinii o Auto Brzezińska nie usłyszysz.

zan 06-05-2010 13:01

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Cytat:

Napisał mouzes (Post 1430216)
nie, to raczej brzezińska kilkakrotnie zostaliśmy zarówno jako klub, jak i jako indywidualni klienci bardzo nieładnie potraktowani. Dlatego u nas zbyt pochlebnych opinii o Auto Brzezińska nie usłyszysz.

no to teraz wiem wszystko, dzięki

Mundek_bis 19-05-2010 11:58

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Na Drewnowskiej zakład się posypał, jeśli chodzi o obsługę i jakość usług. Jeździłem do nich przez dwa lata, ale muszę poszukać kogoś innego, bo co naprawa jest gorzej. Ostatnio robili mi wspomaganie, po tej naprawie zauważyłem porysowany dekiel silnika, jakby coś szlifierka robili, i niepodokręcane śrubki, poza tym od tamtej pory olej zaczął się lać jakby nie było uszczelki silnika. gdy pojechałem do nich i o tym powiedziałem, facet stwierdził że do takiej naprawy nie rusza się tej pokrywy i ze to nie oni, po czym odwrócił się i odszedł... k...(pewnie ktoś na parkingu mi zdejmował pokrywę silnika). Nie mówiąc już o tym że jak się nie ma własnych części, to policzą sobie prawie 50-60% więcej niż w sklepie za to samo. Coraz trudniej o mechanika który nie spartaczy roboty...

mouzes 19-05-2010 14:59

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
cóż ... jakbyś od czasu do czasu przeglądał forum, to wiedziałbyś że warsztat na drewnowskiej należy omijać szerokim łukiem ... i to nie jestr wiadome od wczoraj, tylko od przynajmniej trzech lat ... no ale... Polak mądr po szkodzie ...

mouzes 19-05-2010 15:01

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Co do Inflanckiej 77, to jeśli jest to ten warsztat co ma wystawionego trabanta jakoi reklamę to podobno bardzo dobrze robią zbieżność i geometrię (co sam jako ich klient mogę potwierdzić)

no i nie zdzierają

motorek26 19-05-2010 17:07

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
Mundek_bis jak by co to walić możęsz śmiało do mnie zawsze coś sie poradzi pisz na PW

Daro1985 19-05-2010 22:31

Odp: Warsztaty w Łodzi
 
To i ja się zareklamuje.:D
Podejmę się drobnych napraw w fordach i nie tylko. Zastrzegam ze nie naprawiam silników i skrzyń biegów (warunki nie pozwalają).
Ale drobne naprawy elektryczne, zakładanie alarmów i rozruszniki, zawieszenia hamulce, łożyska, i inne pierdoły.:)
Więcej informacji na priv


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.