Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   [mkI] Focus - porady co do zakupu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=83022)

leznyr 13-11-2009 07:32

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
wygląda ok, ale:

autohandel - już się boję...

tablice - ważne do 24 kwietnia więc albo nie są od tego auta, albo sprowadzony w kwietniu - pytanie co się z nim działo. Plus jest taki, że na ramce jest numer telefonu do Niemiec więc można zadzwonić i sprawdzić

tylni zderzak słabo spasowany

Pozdro

PS. powiedz czego szukasz. poszperam w necie i podeślę ciekawe linki...

Cytat:

Napisał chris01 (Post 1287240)
A co sądzicie o tym egzemplarzu?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


wojtek_kato 13-11-2009 19:32

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
chris01, spójrz na mate w bagażniku, wygląda tak, jakby cos się wylało, albo są przecieki :)

rafus22 15-11-2009 19:05

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] a co powiecie na to!!

chris01 17-11-2009 17:46

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
Witam!

Zgadza się wojtek_kato lipa głównie wszystkie z komisów w naszym krauj to szroty. Znalazłem niezły model proszę o waszą ocenę. Czekam obecnie na sprawdzenie w bazie danych czy jest wporządku i czy nie jest kradziony. Oto link, jeżeli cokolwiek zauważycie to piszcie. Autko ma dwa orginalne klucze miało dwóch właścicieli, koleś podał mi vin także na plus uto miało wymienioną pompę wody wynika z opisu i jest jakiś kwit ale nie potrafię go rozszyfrować ;/.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

leznyr 18-11-2009 08:37

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
nie wiem jak innym, ale mi ten link nie działa...

chris01 18-11-2009 11:14

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


sprawdz teraz

leznyr 18-11-2009 12:15

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
teraz działa.

niestety nie znam niemieckiego więc nici z opisu :( zdjęcia słabe, nic nie widać.

Na plus jest to, że gość/autohandel nie robi problemu i współpracuje. Jeżeli wszystko jest tak jak wygląda to auto ok...

Pozdro

chris01 18-11-2009 12:42

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
5 załącznik(i)
Zwiększyłem troszkę rozmiar zdjęć i je rozjaśniłem. Co mnie przeraża to że na przednim zderzaku są nie wiem jak to nazwać odbojnik te czarne plasitkowe paski, a na tylnym ich nie ma. Druga sprawa żę gość z autohandlu to turek, a jak słyszałem od znajomych to lepiej omijać interesy z tymi ludźmi. Wrzucę te foteczki żebyś ocenił. Na plus też jest środek skóra nei wygląda na zniszczoną także przebieg może być realny.

leznyr 18-11-2009 12:58

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
chciałbym jeszcze zobaczyć to zdjęcie przodu takie centralne

nie jestem rasistą ale od Turka, Rosjanina, Azjaty samochodu bym nie kupił

z Polakami też mam problem, ale cóż nic innego nie pozostaje..

tył zderzak przy lampie (strona kierowcy) jest niżej niż po 2 stronie i ta klapa też mi coś nie gra

tylne drzwi od strony pasażera zaraz przy kole coś trochę odstają



Cytat:

Napisał chris01 (Post 1291981)
Zwiększyłem troszkę rozmiar zdjęć i je rozjaśniłem. Co mnie przeraża to że na przednim zderzaku są nie wiem jak to nazwać odbojnik te czarne plasitkowe paski, a na tylnym ich nie ma. Druga sprawa żę gość z autohandlu to turek, a jak słyszałem od znajomych to lepiej omijać interesy z tymi ludźmi. Wrzucę te foteczki żebyś ocenił. Na plus też jest środek skóra nei wygląda na zniszczoną także przebieg może być realny.


pit76 18-11-2009 20:48

Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu
 
Cytat:

Napisał leznyr (Post 1291999)
chciałbym jeszcze zobaczyć to zdjęcie przodu takie centralne

nie jestem rasistą ale od Turka, Rosjanina, Azjaty samochodu bym nie kupił

z Polakami też mam problem, ale cóż nic innego nie pozostaje..

tył zderzak przy lampie (strona kierowcy) jest niżej niż po 2 stronie i ta klapa też mi coś nie gra

tylne drzwi od strony pasażera zaraz przy kole coś trochę odstają

mój był od turasa i byłem z niego bardzo zadowolony,a że kombinują to inna sprawa,zreszta kto nie kombinuje,więc sprzedawca jest na drugim planie,wazne jest auto
chłopaki czy wy za dużo nie kombinujecie,rozumiem że chcesz kupic auto w jak najlepszym stanie ale na zdjęcich nie wszystko zobaczysz lub możesz zobaczyc cos czego nie ma(urok foto)a prawdziwa igła od 1 własciciela zdarza się 1 na 1000000000,więc jak nie zobaczysz na żywo to sie nie przekonasz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.