Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Pompa wody, wspomagania a może coś innego? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=81715)

skylla1 31-10-2009 20:49

Odp: Pompa wody, wspomagania a może coś innego?
 
Ba. Po programie telewizyjnym niejedna firma nagle robi się elastyczna i przyjazna, jednak codzienne praktyki sa zgoła inne...

ADRIANO LEITE! 31-10-2009 21:15

Odp: Pompa wody, wspomagania a może coś innego?
 
W Ford Polska powiedzieli, że jest coś takiego jak FORD GOOD WILL - ale to dotyczy tylko poważnych usterek - jak awaria silnika czy skrzyni biegów! Dla mnie akurat awaria pompy wody po 2 latach i 5 miesiącach jest dużą naprawą. Mówi się trudno! Śmieszą mnie tylko te % zadowolonych klientów, które wiszą w ASO!!!:shock::D

miro. 31-10-2009 22:02

Odp: Pompa wody, wspomagania a może coś innego?
 
Cytat:

Napisał ADRIANO LEITE! (Post 1277305)
mowa o ASO Bemo-Motors na Mogileńskiej!!! Mam silnik 100 konny. Jak już też pisałem są u mnie spaleni bo w Foce żony ostatnio wymieniałem u nich rozrząd i mimo iż miałem swój pasek i napinacz to zapłaciłem 1000 pln. !!! KREW MNIE ZALAŁA!!!!
Rozumiem, że usterki się zdarzają, ale z ich strony zero reakcji czy sugestii, że może w związku z tym, że serwisuję u nich już 2 auta to może dadzą jakiś rabat. A tutaj ZONK - koszt około 1500 pln. Jak oni tak mówią to pewnie mogło i by być z 2000 pln. Niech się bujają.

Zastanawiam się czemu naprawiasz auto w ASO skoro pracują w nim złodzieje i partacze.

Czy w Poznaniu nie ma porządnego mechanika, który zrobi Ci auto za uczciwe pieniądze ?

Jak napisałem w przedostatnim poście w ASO zepsutą pompę wody zdiagnozowali jako koło dwumasowe. Przecież to się w bebechach przewraca.

Poszukaj, popytaj i przestań płacić jak za zboże.

Po co komu 12 lat gwarancji jak jej nie uwzględniają...

cezarg1410 31-10-2009 22:04

Odp: Pompa wody, wspomagania a może coś innego?
 
Cytat:

Napisał ADRIANO LEITE! (Post 1277305)
Oglądałem ostatnio TVN Turbo jak gościowi urwał się 4 zawór w Corolli, która miała 2 lata i 3 miesiące i była po gwarancji. Ale Toyota wzięła sprawy w swoje ręce i po pewnych przepychankach co prawda, ale naprawili furkę gościowi na WŁASNY KOSZT!

Pozdrawiam!

Czytałem o tym w Auto-Świat :D Ktoś tam pisał o rozrządzie żę przy wymianie przy małym przebiegu pasek był już w kiepskim stanie... CIekawostka : ja swój wymieniałem przy 130 tys. i wymieniłem na Gates'a. Według mnie ten Gates gorzej wyglądał niż ten wyjęty z foki :D

gorgief 01-11-2009 08:15

Odp: Pompa wody, wspomagania a może coś innego?
 
Cytat:

Napisał ADRIANO LEITE! (Post 1277305)
GORGIEF! Czegośc nie rozumiem - to po co te 12 lat gwarancji na perforację powłoki lakeirniczej...??? Ja też ją podbijam co roku, ale jak widzę to nie ma sensu? Chyba, że czegoś nie kumam.

Oni twierdzą, że gwarancja jest na korozję "wewnętrzną" tylko wg mnie korozja na moim lakierze powstała od wewnątrz, bo są pęcherze, a oni twierdzą, ze to powstało od uderzenia kamieniem i później woda podeszła i powstały pęcherze, moim zdaniem nie ma możliwości odprysku od kamienia w tym miejscu.
A co do gwarancji to w pierwszym moim Focusie I wymieniali już całe drzwi tylne, bo stwierdzili, że jest korozja i malowali dwa razy tylną klapę, ale ja tam nigdzie nie widziałem korozji, twierdzili, że robiła się pod masami konserwacji na łączeniach blach.

ADRIANO LEITE! 01-11-2009 09:25

Odp: Pompa wody, wspomagania a może coś innego?
 
Panowie jak widać ASO są dobre jak mają interes w zakupie u nich auta - poza tym można spadać na drzewo!!! Straszne, ale prawdziwe.

Miro. Nie pchałem się na siłę do ASO na wymianę rozrządu. Po prostu żadne mechanik nie mógł odkręcić śruby na rozrządzie bo wcześniej jakiś debil z nakrętki zrobił kółko...:572::572::572: i Nikt nie chciał się podjąć, więc ASO zrobiło swoje i mnie przykasowali. Ale było to pierwszy i ostatni raz - więcej tam nie pojadę!!!

Ja do swojego poprzedniego auta też montowałem pasek Gatesa i napinacze bodajże INY i nic się nie działo! Wiem, że to dobra firma tak jak SKF czy FEBI i Bilstein. Co do tej gwarancji na perforację to widzę niezłe jaja. A próbowałeś w FORD POLSKA w W-wie???

Pozdrawiam!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.