Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Osłona silnika + osłona chłodnicy-czy jest jakaś różnica między benzyną,a dieslem? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=145760)

przemekmondeo 09-12-2011 18:57

Osłona silnika + osłona chłodnicy-czy jest jakaś różnica między benzyną,a dieslem?
 
Mam pytano. W związku z tym, że muszę kupić osłony silnika chcę się Was zapytać czy jest jakaś różnica między osłonami do benzynek a osłonami do klekotów?

Czy takie coś się nada?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

I pytanie jeszcze ile spinek trzeba posiadać,żeby takie coś zamontować?
Osłona silnika naliczyłem 8szt a osłona chłodnicy?

blanszek 09-12-2011 19:37

Odp: Osłona silnika + osłona chłodnicy
 
witam kolego ja kupiłem identyczna jak widać w aukcji i pasuje jak ulał

luckmar 09-12-2011 21:06

Odp: Osłona silnika + osłona chłodnicy
 
W aukcji masz napisane że to do benzyniaków i do diesli ...

lukaszw232 10-12-2011 15:52

Odp: Osłona silnika + osłona chłodnicy
 
Witam ja też kupiłem taką osłonę tylko od producenta i zapłaciłem 40 zł i pasuje jak ulał

mch12 10-12-2011 16:08

Odp: Osłona silnika + osłona chłodnicy-czy jest jakaś różnica między benzyną,a diesle
 
jeżeli chodzi o mocowanie osłony to sobie kup kolego w ASO (oryginalne) plastikowe elementu w które się wkęrca śruby, te z zestawu jak będą to będą lipne i Ci się wypną prędzej czy później i będzie "chlapać",
polecał bym osłonę grubszą nie te produkowane przez rezaw plast- one są cienkie jak dupa węża
ja kupiłem grubości 0,5 cm, trzeba tylko trochę dłuższe wkręty dać i jest git żadne zaspy i karpy lodowe nie straszne
coś takiego bo wydaje mi się że ta będzie grubsza
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

TTT 10-12-2011 17:06

Odp: Osłona silnika + osłona chłodnicy-czy jest jakaś różnica między benzyną,a diesle
 
Ma ktoś może zdjęcie lub link do aukcji spinek montażowych o których pisze kolega post wyżej?

mch12 10-12-2011 17:20

Odp: Osłona silnika + osłona chłodnicy-czy jest jakaś różnica między benzyną,a diesle
 
tu masz - ja je kupiłem ale były za krótkie i wymieniłem wkręty na dłuższe reszta pasuje jak ulał
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
lub tu
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

przemekmondeo 10-12-2011 19:12

Odp: Osłona silnika + osłona chłodnicy
 
Cytat:

Napisał luckmar (Post 1750060)
W aukcji masz napisane że to do benzyniaków i do diesli ...

W aukcjach dużo piszą a życie swoje... :)
Lepiej potwierdzić informacje u forumowiczów :)

mondi80 16-02-2012 19:37

Odp: Osłona silnika + osłona chłodnicy-czy jest jakaś różnica między benzyną,a diesle
 
Koledzy mam pytanko podczas ostatnich opadów śniegu zdażył9 mi sie jadąc po zaspach że alternator zaciągnął śnieg brak ładowania przygasanie świateł i liczników zamówiłem osłonę dolna silnika czy to rozwiąże mój problem jak to wygląda w autkach z osłoną?

Mariusz 17-02-2012 00:33

Odp: Osłona silnika + osłona chłodnicy-czy jest jakaś różnica między benzyną,a diesle
 
Tak, rozwiąże Twój problem radykalnie. Ni śnieg ni woda nie dostanie się do przestrzeni silnikowej po montażu owej osłony. Sam dokładałem to wiem. Kupowałem na aledrogo od producenta Rezaw-Plast.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.