Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Pilna pomoc - centralny zamek (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=77272)

fiacik100 25-08-2009 20:12

Pilna pomoc - centralny zamek
 
Mam problemik kochani,
Od pewnego czasu zamykając drzwi od strony kierowcy kluczykiem centralny zamykał ale po chwili sie otwierał sam, ale wykonując ta sama czynność od strony pasażera centralny sie zamykał. Teraz wysiadł centralny od strony kierowcy i nawet zamykając od strony pasażera centralny nie działa na wszystkie drzwi. Wymontowałem zamek od strony kierowcy i zamontowałem inny i nadal nie działa na wszystkie drzwi central!!!


Pytanko :

czy to wina centralnego od strony kierowcy
i
gdzie znajduje sie centralka centralnego zamka.

invi017 25-08-2009 20:31

Odp: Pilna pomoc - centralny zamek
 
Witam, jeśli zamek, który zamontowałeś jest w 100% sprawny to jest to wina sterownika od central zamka lub instalacji elektrycznej.
Sterownik znajduje się za schowkiem, ale najpierw rozbierz drzwi i zobacz czy przy zamykaniu, oraz otwieraniu idzie w kostce impuls 12V /- 12V. Później będziemy dalej myśleć.

Pozdrawiam.

fiacik100 26-08-2009 06:58

Odp: Pilna pomoc - centralny zamek
 
Słuchaj zrobiłem symulacje i zamknąłem zamek i próbowałem otworzyć kluczykiem ale nadal centralny nie działał

fiacik100 26-08-2009 14:16

Odp: Pilna pomoc - centralny zamek
 
jakies sugestie hmmmmmmmmmm:569::569::569::569:

invi017 26-08-2009 14:49

Odp: Pilna pomoc - centralny zamek
 
A patrzyłeś tak jak Ci pisałem, czy w kostce przy otwieraniu i zamykaniu idzie impuls 12V??? Jak sprawdzisz to się odezwij...

kzkdw 20-09-2009 20:39

Odp: Pilna pomoc - centralny zamek
 
a co do sterownika centralnego zamka to w moim mondku po odłączeniu całego okablowania od tej puszki za schowkiem centralny nadal działa tylko nie ma podwójnego ryglowania i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi może jakaś podpowiedź???!!!

radeq 20-09-2009 20:56

Odp: Pilna pomoc - centralny zamek
 
z prawej strony przy fotelu pasezera jest fabryczne laczenie wiazki centralnego, ktore zaczyna gnic, objawy sa wlasnei takie, najpierw szaleje, potem nie dziala. zdejmij oslone progu, odchyl wykladzine i oblookaj, jak bedzie zielono, to pogrzeb w wizce i zobaczysz utlenione kable :)

invi017 21-09-2009 14:02

Odp: Pilna pomoc - centralny zamek
 
Cytat:

Napisał radeq (Post 1248703)
z prawej strony przy fotelu pasezera jest fabryczne laczenie wiazki centralnego, ktore zaczyna gnic, objawy sa wlasnei takie, najpierw szaleje, potem nie dziala. zdejmij oslone progu, odchyl wykladzine i oblookaj, jak bedzie zielono, to pogrzeb w wizce i zobaczysz utlenione kable :)

Tak jest tylko w MK1, a my chyba rozmawiamy o MK2 tak?

Slawko 21-09-2009 16:33

Odp: Pilna pomoc - centralny zamek
 
Cytat:

Napisał fiacik100 (Post 1232220)
jakies sugestie hmmmmmmmmmm:569::569::569::569:

tak, przeczytać regulamin, szczególnie paragraf 6


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.