Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   spalona zarówka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=28964)

ghost211 17-08-2007 23:56

spalona zarówka
 
Witam,
mam mały kłopot z zarowką od podswietlenia pokreteł od mocy nawiewu i zimnego/ciepłego nawiewu.Otóz skubana spaliła sie i nie mam pojecia jak sie do niej dobrac zeby ja wymienic.Nie wiem jak zdjąć panel czołowy.Może miał ktoś podobny problem i mi cos podpowie.
Z gory dzieki za podpowiedzi i przepraszam za małą fachowosc w ujeciu tematu:)

ar2r 18-08-2007 05:30

Tu jest opis
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ghost211 18-08-2007 15:07

dzieki ar2r (musisz jakies imie zapodać:)).Dokladnie tego szukałem.niewiem tylko jak sobie poradze z radiem,czy jezeli je odłącze bede musiał podac pozniej kod do niego??Niestety go nie posiadam bo sprzedawca mi go nie zapisał.Aha i jeszcze jedno skoro jestesmy w temacie zarówkek.Mam foczke jak w opisie i nie mam wokół zegarów kontroli sygnalizującej zapalenie swiateł mijania,tzn,kontrolka napewno jest tylko nie swieci, poza tym kazde inne raczej ok.Ma ktos jakis pomysł co to moze byc?Kontrolka od długich działa,nie ma tylko kontrolki swiateł mijania.
Pozdrawiam

marek34 18-08-2007 17:25

W Focusie nie ma kontrolki od świateł pozycyjnych ani mijania. Jest tylko od drogowych.

JAB02 18-08-2007 18:15

Cytat:

Napisał marek34
W Focusie nie ma kontrolki od świateł pozycyjnych ani mijania. Jest tylko od drogowych.

Ale tylko w I w II już jest.

ar2r 18-08-2007 18:58

Cytat:

Napisał ghost211
Mam foczke jak w opisie i nie mam wokół zegarów kontroli sygnalizującej zapalenie swiateł mijania,tzn,kontrolka napewno jest tylko nie swieci, poza tym kazde inne raczej ok.Ma ktos jakis pomysł co to moze byc?Kontrolka od długich działa,nie ma tylko kontrolki swiateł mijania.

Jak napisał marek34takiej kontrolki nie ma.Załączenie świateł sygnalizowane jest podświetleniem deski rozdzielczej.Ma to tą wadę,że w dzień jest praktycznie niewidoczne.
Pzdr

ghost211 19-08-2007 22:43

Dzieki panowie za naswietlenie tematu,wydawało mi sie ze jakas kontrolka powinna byc ,no ale widocznie jest inaczej:))
Jeszcze raz dzieki za pomoc w obu tematach

COOLKEG 20-08-2007 06:51

Cytat:

Napisał ghost211
Mam foczke jak w opisie i nie mam wokół zegarów kontroli sygnalizującej zapalenie swiateł mijania

Już masz. :fcp1

-> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] <-


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.