Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   MKI, podgrzewane lusterka montaż (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=54908)

marko-p 11-11-2008 18:53

MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
Mam focusa ze zwykłymi lusterkami a chciałbym zamontować podgrzewane szkła. Z tego co wiem to mogę mieć doprowadzoną elektrykę do nich do wtyczki w dzrzwiach, ale właśnie jak to sprawdzić? Wymontować moduł z bezpiecznikami i co dalej, które to są przewody? Jeżeli ktoś wie, proszę o pomoc.Focus z 2001, ambiente - jeżeli to ma jakieś znaczenie. Dzięki.

No jak tam, nie ma tu żadnego chętnego elektryka, który mógłby mi pomóc?
Dzięki.

pat72 11-11-2008 21:23

Re: MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
Po prostu ściągnij ten mały plastyk przed szybą boczną /naprzeciw lusterka - trójkątny/ bądź tapicerkę z drzwi - trójkącik łatwiej, włącz ogrzewanie tylnej szyby i sprawdź, czy dochodzi prąd do kostki.

resonal 10-01-2009 13:05

Re: MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
marko-p udało się założyć podgrzewanie na lusterka? Możesz dać jakieś porady jak to zrobiłeś? Gdzie z prądem się podłączyłeś?
pozdro

marko-p 15-01-2009 19:00

Re: MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
Niestety jeszcze nie z różnych powodów ale jak to zrobię to odezwę się.

atakiezdjecia 16-01-2009 22:14

Re: MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
Podgrzewane lusterka występowały z przednią szybą podgrzewaną; pewnie będzie to zależało od kraju produkcji/przeznaczenia auta ale po wersji ambiente nie spodziewałbym się nawet wyprowadzonych wiązek przewodów.

Jackow 22-01-2009 15:49

Re: MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
Jeśli do lusterka podłączone jest 5 przewodów to jest podgrzewane?

moons 22-01-2009 16:14

Re: MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
Cytat:

Napisał Jackow
Jeśli do lusterka podłączone jest 5 przewodów to jest podgrzewane?

Tak wtedy na pewno masz instalację drzwiową z podgrzewanymi lusterkami. pozostaje jeszcze tylko sprawdzić czy jest instalacja wewnątrz auta.
Pozdrawiam

ar2r 23-01-2009 01:33

Re: MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
Cytat:

Napisał atakiezdjecia
Podgrzewane lusterka występowały z przednią szybą podgrzewaną

Ogrzewanie lusterek jest aktywowane w momencie włączenia ogrzewania tylnej a nie przedniej szyby.

kuchcik78 24-01-2009 13:42

Re: MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
Cytat:

Napisał atakiezdjecia
Podgrzewane lusterka występowały z przednią szybą podgrzewaną; pewnie będzie to zależało od kraju produkcji/przeznaczenia auta ale po wersji ambiente nie spodziewałbym się nawet wyprowadzonych wiązek przewodów.

a zdziwilbys bys sie bo jest cala wiazka rowniez do reg. elek. lusterek

kamiliczankaa 25-01-2009 10:58

Re: MKI, podgrzewane lusterka montaż
 
a ja mam pytanie takie narzeczona mi urwała lusterko i mam pytanie trudno jet je wymienić ( należy tylko ściągnąć ta obudowę w kształcie trójkąta gdzie się kreci lusterkiem ????

czy cała tapicerkę z drzwi

zaznaczę ze mam elektryczne lusterko o wiązce 5 kabli ( już zakupione ) i pomalowe :fcp2 tylko je założyć jeszcze :fcp19

może jakiś fotki może link z instrukcja montażu :fcp13


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.