Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   ford 1,8 tddi-rozrzad,oleje (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=44396)

luzaczek5 21-05-2008 21:01

ford 1,8 tddi-rozrzad,oleje
 
kupilem wlasnie forda 1.8 tddi wrzesien 2004 przebieg 110tys- sprowadzany z neimiec-ksiazka serwisowa pokazuje ze byl serwisowany w aso -wymiana oleji itp, ale nic nie ma o rozrzadzie- czy moglbyc juz wymieniany czy jeszcze nie? po ilu w aso wymieniaja rozrzad w tym focusie?

Czy jest to pasek czy łancuszek i ile ewentualnie moze kosztowac calosc pasek, napinacz itp .co tam sie jeszcze przy tym wymienia- + ile ewentualnie wymiana robocizna?

czy jesli chcialbym wymieniac pasek rozrzadu to przy tej wymianie konieczne jest jeszcze wymienienie czegos? ktos mi kiedys powiedzial ze pompa wodna jest wymieniana razem z paskiem rozrzadu? prawda to?

Jester 21-05-2008 21:40

Re: ford 1,8 tddi-rozrzad,oleje
 
Cytat:

Napisał luzaczek5
kupilem wlasnie forda 1.8 tddi wrzesien 2004 przebieg 110tys- sprowadzany z neimiec-ksiazka serwisowa pokazuje ze byl serwisowany w aso -wymiana oleji itp, ale nic nie ma o rozrzadzie- czy moglbyc juz wymieniany czy jeszcze nie? po ilu w aso wymieniaja rozrzad w tym focusie?

Czy jest to pasek czy łancuszek i ile ewentualnie moze kosztowac calosc pasek, napinacz itp .co tam sie jeszcze przy tym wymienia- + ile ewentualnie wymiana robocizna?

czy jesli chcialbym wymieniac pasek rozrzadu to przy tej wymianie konieczne jest jeszcze wymienienie czegos? ktos mi kiedys powiedzial ze pompa wodna jest wymieniana razem z paskiem rozrzadu? prawda to?

Wszystkie odpowiedzi w szukajce pod hasłem "rozrząd".

fokus mury 22-05-2008 10:21

Re: ford 1,8 tddi-rozrzad,oleje
 
Rozrzad co 150tys wymien tez wszystkie plyne eksplatacyjne

luzaczek5 22-05-2008 18:09

Re: ford 1,8 tddi-rozrzad,oleje
 
czyli jesli mam przejechane 111tys to narazie nie musze go wymieniac- czy lepiej jechac na jakis warsztat i zobaczyc jak wyglada i wymienic- autem jezdze narazie bez wymiany- zrobilem 1.5 tys km i nie wiem czy juz ładowac kase na wymiane paska rozrzadu czy poczekac tak jak zaleca ford po 150 tys?? co mi radzicie- oleje : jesli ksiazki serwisowe sa wiarygodne (auto sprowadzane z Niemiec) to mam wymienic po 120 tys -tak jest napisane na etykietce przy zbiorniku oleju pod maska lub po wrzesniu 2008 - a co z filtrami: powietrza, oleju, paliwa? odrazu je wymienic czy narazie jezdzic i spokojnie stopniowo powymieniac? to bylo u was przy autach sprowadzanych

fokus mury 22-05-2008 19:21

Re: ford 1,8 tddi-rozrzad,oleje
 
Mozesz podjechac do mechanika niech sprawdzi pasek a przed zima wymien filtry i plyny ja po kupnie tez nie wymienialem bo auto dopiero co bylo po wymianie plynow oleju :fcp29


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.