Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Stuki z okolic prawego tylnego nadkola - u góry. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=211585)

4kk 15-09-2014 21:55

Stuki z okolic prawego tylnego nadkola - u góry.
 
Witam.


Stukanie na dziurach, okolice tylne prawe koło u góry. Jakby w srodku bagaznika. Podejrzewam gorne mocowanie amortyzatora, mozliwe? Jak to wyglada wszystko w praktyce, slyszalem ze mozna dokrecic mocowanie amortyzatora (u góry w bagazniku za ścianką) bo moze byc luzne. Prosze o pomoc bo stukanie bardzo wnerwia. Co tam moze byc nie tak? Wykluczam polki bagaznika i inne pierdoly tego typu bo juz sprawdzalem.

mario591 16-09-2014 08:01

No prawdopodobnie masz rację ale z tym poluzowaniem to chyba zbytnim optymistą jesteś :-D. Zajrzyj a się dowiesz czy się dziura zrobiła czy może w ogóle już nic go nie trzyma.

4kk 16-09-2014 13:17

Odp: Stuki z okolic prawego tylnego nadkola - u góry.
 
W czym sie mogla dziura zrobic?

mario591 16-09-2014 14:08

No w tylnych amortyzstorach tak jak przednie tak i tylne mają mocowanie. Jeżeli dostała się tam korozja a tam za kanapami z tyłu często jest jej sporo to mogło coś strzelić. Sprawdź to będziesz wiedział na czym stoisz.

daemonxxx 16-09-2014 16:49

Odp: Stuki z okolic prawego tylnego nadkola - u góry.
 
Ja bym raczej stawiał na tuleje amortyzatora :) Najlepiej wykręć amortyzator i sprawdź w jakim stanie są tuleje :)

mario591 16-09-2014 19:06

No jakby nie patrzeć co to i tak coś trzeba odkręcić i popatrzeć bo inaczej to tylko domysły.

4kk 16-09-2014 21:23

Odp: Stuki z okolic prawego tylnego nadkola - u góry.
 
Jutro jade do serwisu i sprawdze i dam znac.

4kk 17-09-2014 19:18

Odp: Stuki z okolic prawego tylnego nadkola - u góry.
 
Byłem w serwisie, serwisant wszedł pod auto, zaczął miotać nim na wszystkie strony po czym mówi, że nic mu nie stuka. Wsiadł szef serwisu na tylne siedzenie, pojechaliśmy, od razu powiedział, że to amortyzator.

daemonxxx 17-09-2014 20:01

Odp: Stuki z okolic prawego tylnego nadkola - u góry.
 
Jakiej firmy amory Ci założyli?

4kk 18-09-2014 18:46

Odp: Stuki z okolic prawego tylnego nadkola - u góry.
 
Nic mi jeszcze nie robili. Amortyzatory mam od nowiści auta. W środe jestem umowiony w bardzo dobrym serwisie Agrokom pod Koszalinem, ktory bardzo polecam i tam mi zrobia wszystko jak zawsze bez problemow i za dobre pieniadze, co prawda zajmuja sie najnowoczesniejszymi traktorami i kombajnami dlatego samochody to dla nich pikus. Dam znac co i jak po naprawie, na ktora jestem umowiony w srode.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.