Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Problem z klimatyzacją (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=41068)

pawel200 30-03-2008 19:05

Problem z klimatyzacją
 
Witam. Poczytalem troche wczesniejszych watkow i sprawa wyglada tak: kupilem uzywane autko, Ford Focus z 2002 roku, sprzedajacy zapewnial ze klimatyzacje wystarczy napelnic i bedzie ok. Tak tez zrobilem ale niestety dalej nie dziala. Przy uruchamianiu nie slychac chcarakterystycznego "CYK" o ktorym wyczytalem w innym temacie. Sprawdzalem u kolegi takze wiem oco chodzi ale u mnie tego dzwieku nie ma, wiec cos sie nie uruchamia. Bezpieczniki sprawdzilem sa ok. No i teraz pytanie: co to moglo pasc, ile to moze kosztowac i najwazniejsze: gdzie polecicie udac sie z tym problemem we wroclawiu lub opolu?
Z gory dziekuje i pozdrawiam

s@ndy 30-03-2008 20:33

Re: Problem z klimatyzacją
 
Witam
We Wrocławiu kilka osób polecało zakład na Przedmiejskiej (boczna Legnickiej między wiaduktami - szukaj tu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) jak wjedziesz w Przedmiejską to od razu w prawo...
Pozdrawiam

marcin0000 30-03-2008 22:15

Re: Problem z klimatyzacją
 
mogła paść sprężarka po tym jak nie była napełniona bo nie była smarowana, albo coś nie tak ze sprzęgłem w sprężarce mógł też odłączyć się jakiś przewód . A ten co ci napełniał nie był w stanie zdiagnozować usterki ?

marcin0000 30-03-2008 22:19

Re: Problem z klimatyzacją
 
ja mam swojego fachowca od klimy w oleśnicy i to jest jedyny gość co ją napełnia i naprawia, ostatnio wymieniał mi łożysko w sprężarce nie jest zbyt drogi ja polecam jestem zadowolony z jego usług.

ddzilins 30-03-2008 23:15

Re: Problem z klimatyzacją
 
Cytat:

Napisał marcin0000
ja mam swojego fachowca od klimy w oleśnicy

A masz do niego jakiś kontakt?

pawel200 31-03-2008 06:34

Re: Problem z klimatyzacją
 
Cytat:

Napisał marcin0000
. A ten co ci napełniał nie był w stanie zdiagnozować usterki ?

No wlasnie dlatego pytam o dobry warsztat.. bo w tym napelnil, skasowal i podziekowal... Twierdzil ze wszystko jest ok. To moje pierwsze auto z klima, wiec odjechalem szczesliwy ze wszystko jest dobrze. A tu zrobilo sie cieplej sprawdzam a klimy nie ma jednak. Byl to serwis na ul. Opolskiej we Wroclawiu- w tym momecie osobiscie odradzam.

arturek 31-03-2008 13:13

Re: Problem z klimatyzacją
 
Witam
Tak jak kolega napisał wcześniej - sprawdzić sprzęgło klimatyzacji. Ja tak miałem - kontrolka się zapalała a klima nie chłodziła. Po naprawie sprzęgła - OK.
pozdrawiam
Arturek

Jankon 31-03-2008 14:24

Re: Problem z klimatyzacją
 
Cytat:

napelnil, skasowal i podziekowal... Twierdzil ze wszystko jest ok
Może napisz gdzie są tacy "fachowcy", żeby ich omijać szeeeeerokim łukiem...

Pozdrawiam

fokus mury 31-03-2008 14:27

Re: Problem z klimatyzacją
 
Arturek ile kosztuje takie sprzegielko lub jego naprawa

pawel200 31-03-2008 15:06

Re: Problem z klimatyzacją
 
Cytat:

Napisał Jankon

Może napisz gdzie są tacy "fachowcy", żeby ich omijać szeeeeerokim łukiem...

Pozdrawiam


Serwis miesci sie przy Opolskiej 161a - we Wrocławiu. Odradzam.
Maja nawet wlasna strone [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Pojechalem dzis do innego serwisu- usterka zostala znaleziona w 3 minuty- nieszczelnosc ukladu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.