Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] hak holowniczy dla Vignale sedan (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=319278)

Crick 12-04-2021 07:35

hak holowniczy dla Vignale sedan
 
Dzień dobry,

czy ktoś przerabiał temat montażu haka do vignale sedan?

(był temat dla vignale ale kombi)

Czy każdy hak elektryczny pasuje też do sedana? Czy np. tylko z hatchbacka? Czy trzeba ciąć mocno zderzak?

mska 21-04-2021 21:35

Odp: hak holowniczy dla Vignale sedan
 
Cześć,
Podepnę się pod temat kolegi Crick.
Mam podobne pytanie z tym że w moim wypadku jestem posiadaczem wersji Vignale liftback rocznik 2018 przed liftem.
Czy przykładowo hak o takim nr DS7J-19D521-KD będzie pasował do mojej wersji?

Crick 22-04-2021 09:45

Odp: hak holowniczy dla Vignale sedan
 
Do liftbacka to raczej masz prosty temat, mnóstwo ogłoszeń, że zdjęte z liftbacka.

Tylko jeśli elektryczny to z tego co wiem - trzeba ciąć zderzak u dołu, także przypilnuj żeby zrobili to dobrze.

Ja też wpadłem na pomysł demontowalnego ręcznie, wtedy podobno nie trzeba ciąć zderzaka - co mi pasuje. Ale jeszcze nie zrealizowałem pomysłu więc nie wiem na pewno

Rrapt 16-01-2022 11:03

Odp: hak holowniczy dla Vignale sedan
 
Cześć odświeżam - czy ktoś może zamontował hak do Mondeo Mk5 Vignale Sedan (2017)? Większość producentów jak Westfalia, Steinhof czy Brink piszą przy opisie swoich haków do sedanów, że: "poza Vigniale".

mondeo70235 16-01-2022 17:07

Odp: hak holowniczy dla Vignale sedan
 
vignale i titanium ST Line trzeba docinac zderzak bo ma niżej schodzacy spojler dyfuzor niż normalne wersje teraz juz nie pamietam około 5cm z rok temu przerabiałem temat i zrezygnowałem bo brzytko wyglada docinka widoczna na srodku zderzaka odswiezcie temat kiedyś tam pisałem na temat haka podobno ktos znalazł jakąs podrobke i nie trzeba było docinki napewno westfalia dedykowana i elektryczny muszą miec docinke
nawet jak w google wpiszecie mondeo mk5 hak holowniczy w grafice wyskakuja z brzytkim docieciem

Rrapt 17-01-2022 11:17

Odp: hak holowniczy dla Vignale sedan
 
Dzięki, prowadzę szeroko zakrojony research na ten temat aktualnie. Podzielę się efektami jak skończę. Na razie na pewno są dwie zagraniczne firmy (niedostępne w PL), które rzekomo robią haki dedykowane m.in. do wersji Vignale: GDW oraz TT z Irlandii.

K.

OldSeb 27-10-2022 08:26

Odp: hak holowniczy dla Vignale sedan
 
Koledzy, może ktoś pomimo opisywanych wcześniej przeciwności, zdecydował się na taki inwazyjny montaż w wersji ST-Line i podzieliłby się fotkami ?
Brak haka coraz bardziej doskwiera :(

hotdog 27-10-2022 15:27

Re: hak holowniczy dla Vignale sedan
 
Mnie w liftbacku docieli tak ze tego nie widać. Ale widziałem zdjęcia pracy serwisów autoryzowanych, gdzie docinali po szablonie i był dramat. Trzeba tego pilnować.

OldSeb 27-10-2022 21:29

Odp: hak holowniczy dla Vignale sedan
 
Gdzie montowałeś jeśli nie tajemnica ?

hotdog 28-10-2022 05:16

Re: Odp: hak holowniczy dla Vignale sedan
 
Cytat:

Napisał OldSeb (Post 3430007)
Gdzie montowałeś jeśli nie tajemnica ?

Auto Plus na Syreny na Woli. Założyłem Steinhofa wypinany, i jestem bardzo zadowolony. Ludzie wiedzą jak i co robić. Zero problemów.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.