Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Chyba problem z centralnym zamkiem!!!!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=12631)

sebba24 23-04-2006 13:53

Chyba problem z centralnym zamkiem!!!!!
 
Witam

W moim Mondku przytrafiła sie taka mała usterka i nasuwa sie pytanie gdzie sie udac aby to naprawic lub czy samemu cos można zdziałac.

Ale przejdzmy do problemu:

zamykajac drzwi od strony kierowcy zamykaja sie tylko te drzwi pozostałe sa otwarte(zawsze przekrecałem raz w prawo i pózniej w lewo i był dzwiek pipkania i zamykały sie wszystkie drzwi)

od strony kierowcy jak tak zamkne jak wyzej wszystkie drzwi sie zamykaja ale jak chcem juz otworzyc od strony kierowcy to otwieraja sie tylko te drzwi.

Chciałbym podjechac do jakiegos fachmana ale gdzie lepiej jechac tam gdzie montuja alarmy czy do jakiegos mechanika zwykłego.

Pozdrawiam

dodeks 23-04-2006 20:34

Witam ! Miałem zbliżony problem z centralnym,raz się zamykał komplet drzwi a czasem tylko te w których był wsadzony kluczyk. Noo u pana fachowca byłem ale jak mi naświetlił sprawę ile to roboty i szukania to mi się odechciało !!! Iiii.... znalazłem na tymże Forum podpowiedź że być może (u ciebie też?) sa przegnite przewody pod siedzeniem pasażera właśnie od centralnego??? jest to 5szt przewodów zlutowanych do kupy w takiej plastykowej rynience! mnie to pomogło,skróciłem polutowałem od nowa i jest OK!! Powodzenia.

skbart 24-04-2006 22:27

Cytat:

Napisał dodeks
Witam ! Miałem zbliżony problem z centralnym,raz się zamykał komplet drzwi a czasem tylko te w których był wsadzony kluczyk. Noo u pana fachowca byłem ale jak mi naświetlił sprawę ile to roboty i szukania to mi się odechciało !!! Iiii.... znalazłem na tymże Forum podpowiedź że być może (u ciebie też?) sa przegnite przewody pod siedzeniem pasażera właśnie od centralnego??? jest to 5szt przewodów zlutowanych do kupy w takiej plastykowej rynience! mnie to pomogło,skróciłem polutowałem od nowa i jest OK!! Powodzenia.

:569: Witam, jestem nowy i od czegoś trzeba zacząć. Gdzie dokładnie jest ten kabel, już kiedyś o tym słyszałem że to tam trzeba szukać usterki a właśnie też mam problem bo jak zamykam zamki to tylko na raz, nie chcą się domknąć. Pozatym zresetował mi się kluczyk i nie dział mi pilot, może ktoś wie jak go zaprogramować. POZDRAWIAM :fcp15

fedl 22-09-2006 21:25

Cytat:

Napisał dodeks
Witam ! Miałem zbliżony problem z centralnym,raz się zamykał komplet drzwi a czasem tylko te w których był wsadzony kluczyk. Noo u pana fachowca byłem ale jak mi naświetlił sprawę ile to roboty i szukania to mi się odechciało !!! Iiii.... znalazłem na tymże Forum podpowiedź że być może (u ciebie też?) sa przegnite przewody pod siedzeniem pasażera właśnie od centralnego??? jest to 5szt przewodów zlutowanych do kupy w takiej plastykowej rynience! mnie to pomogło,skróciłem polutowałem od nowa i jest OK!! Powodzenia.

dokladnie mialem to samo !! hehe teraz mam taka akcje ze zadne drzwi nie dzialaja prawidlowo cos sie popsulo jeszcze bardziej...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.