Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Bagaznik nie otwiera sie z przycisku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=331639)

WaldekFocus 30-10-2022 15:43

Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
Witam, od kilku dni walcze z tym ze bagaznik przestal otwierac mi sie z przycisku w klapie. Czy jest jakas specyficzna kombinacja klawiszy na pilocie ktora sie blokuje / odblokowywuje taka opcje? Dodam ze kamerka dziala bez problemow…

wasi69 30-10-2022 18:14

Odp: Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
Raczej nie. Mozliwe ze padl przycisk :/

smietana 30-10-2022 18:32

Odp: Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
Padl mikrostyk, wilgoć etc. Kup nowy i zamontuj.

fajex 27-01-2024 17:03

Odp: Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
Witam u mnie dziś przestało działać otwieranie bagażnika z przycisku, podpowie ktoś jak wymontować tą klamkę z klapy. Trzeba od wewnątrz coś zrobić czy tylko od zewnątrz wystarczy? (widzę na zdjęciu że są chyba tylko 4 zatrzaski)

Antej 27-01-2024 17:19

Odp: Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
Bezstratnie to tylko od środka.

krzchw 27-01-2024 21:16

Odp: Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
Cześć. Mam ten sam problem w mk3 HB po lifcie. Próbowałem dobrać się do niego od wewnątrz, ale po ściągnięciu plastiku stwierdziłem że nie da się do niego dojść z tej strony. Z tego co widzę, to w większości opisywanych na internetach przypadków, to kombiaki z blendą którą można odkręcić.

fajex 27-01-2024 21:57

Odp: Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
Znalazłem coś takiego:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

oraz nowy włącznik:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ktoś napisał w komentarzach pod tym filmem że trzeba ściągnąć znaczek forda i tam jest dostęp do najważniejszych zatrzasków. Jak się zrobi trochę cieplej będzie trzeba się za to zabrać :).

krzchw 27-01-2024 22:19

Odp: Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
Dzięki za informację.

clubGRANT 28-01-2024 13:56

Odp: Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
W focusie kombi montowałem chińską kamerkę i najlepiej było rozbierać od środka, owszem da się wyciśnąć z zewnątrz, ale trzeba mieć odpowiednie narzędzia, można próbować dwoma ciękimi nożami.
W klapie kombi pod znaczkiem jest wytłoczka - nie ma dostępu do wnętrza.
Jak uszkodzi się mikrostyk w klapie to można z pilota otwierać dwukrotnie naciskając klawisz klapy tył, gorzej jak padnie elektrycznie sterowany zamek klapy.

fajex 15-03-2024 19:58

Odp: Bagaznik nie otwiera sie z przycisku
 
Dziś wziąłem się za wymianę uszkodzonego włącznika otwierania bagażnika.
Po ściągnięciu plastikowej osłony od środka mamy dostęp tylko do 2 zatrzasków.
Próbowałem je dociskać ale nic to nie dawało. Nie chciało mi się demontować znaczka więc postanowiłem podważyć od zewnątrz plastikowym wyjmakiem na środku od góry i się udało trochę odchylić później od środka wcisnąłem te 2 zatrzaski i prawie wyszło ale wydaje mi się że ten górny zatrzask wygiął się w drugą stronę. Kupiłem nowy włącznik więc nie zależało mi na tym starym to odchyliłem jeszcze mocniej i wyszło. Ten jeden zatrzask się urwał i nawet go nie znalazłem. Dodam że ktoś już to wyciągał u mnie bo zatrzaski były poklejone i pewnie dlatego w miarę szybko jeden się poddał.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.