Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Ile kosztuje badanie Focusa w ASO komputerem (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=43296)

ejdzej 03-05-2008 18:10

Ile kosztuje badanie Focusa w ASO komputerem
 
Witam, mam pewien problem i chcę pojechać na "komputer" do ASO i chciałbym wiedzieć ile to kosztuje. Na forum często pojawia się, że taka usługa to koszt około 200zł. To trochę dużo biorąc pod uwagę inne serwisy np Volvo diagnoza raz w roku za darmo drugim razem 50zł w VW 60zł.
Ile wy płacicie w ASO??

Amar_2006 03-05-2008 18:16

Re: Ile kosztuje badanie Focusa w ASO komputerem
 
zalezy od stacji Aso, w frodzie np w toruniu to koszt 140zl w radomiu prawie 200 a w warszawie jeszcze inny.

Paweł5 03-05-2008 21:13

Re: Ile kosztuje badanie Focusa w ASO komputerem
 
W WIKARZE w Nowym Sączu kosztuje 100zł bez zniżki, dla stałego klienta dają 15% zniżki czyli 85zł. Kumpel mam mondeo i jest "stałym" klientem i takie ma rabaty na wszystko, czyli 15% na usługi i części. Dużo rzeczy robi u nich i jest zadowolony, przynajmniej szybko i sprawnie, z fakturą i krótką rękojmią wykonanej usługi.

Ja jak kupowałem swojego Focusa to robiłem u nich przegląd autka przed zakupem bo gość u którego miałem robić okazało się, że nie miał kompa i tak wyszło, że nie miałem możliwości zwlekać i podjechałem do nich.
Zapłaciłem nie będąc "stałym klientem" 120 zł za:
- podpięcie komputera i sprawdzenie tych rzeczy komputerowych
- badanie lakieru czujnikiem grubości pod kątem ewentualnych szpachli itp itd
- przegląd nadwozia
- w miarę dokładny wizualny i szarpany przegląd podwozia i zawieszenia, hamulców na podnośniku
- sprawdzenie miernikiem płynu hamulcowego i chłodniczego
- sprawdzenie miernikiem stanu akumulatora

Uważam, że to dobra cena tymbardziej że przysłowiowy "Pan Józio" chciał 50zł (bez kompa)

fokus mury 04-05-2008 08:56

Re: Ile kosztuje badanie Focusa w ASO komputerem
 
Witaj w Katowicach w ASO 150zl a u mechanika u ktorego naprawiam place 50zl :fcp3

harv 04-05-2008 10:13

Re: Ile kosztuje badanie Focusa w ASO komputerem
 
A czy jestescie w stanie powiedziec jakie usterki mozna wykryc za pomoca badania komputerowego?

Dzieki!

Arti 04-05-2008 20:35

Re: Ile kosztuje badanie Focusa w ASO komputerem
 
Cytat:

Napisał ejdzej
Witam, mam pewien problem i chcę pojechać na "komputer" do ASO i chciałbym wiedzieć ile to kosztuje.

Wrocław - 200zł (dane ze stycznia tego roku).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.