Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2012-2017] Zmiana jezyka sync na polski - ktoś? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=242027)

juniorkm7 04-04-2016 15:31

Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
Czy jest ktoś w Warszawie kto dysponuje złączem serwisowym I jest w stanie pomóc mi zmienić język sync na polski? Mojemu tacie nie przeszkadzała obsługa po niemiecku ale po sukcesji na młodsze pokolenie jest to potężny problem. Niestety w Fordzie chcą 250PLN -.-

tedi_k 04-04-2016 16:29

Odp: Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
Cytat:

Napisał juniorkm7 (Post 2570316)
Czy jest ktoś w Warszawie kto dysponuje złączem serwisowym I jest w stanie pomóc mi zmienić język sync na polski? Mojemu tacie nie przeszkadzała obsługa po niemiecku ale po sukcesji na młodsze pokolenie jest to potężny problem. Niestety w Fordzie chcą 250PLN -.-

Na polski nie bardzo jest opcja zmiany w Sync1 - co najwyżej będzie polski "pisany" i angielski "mówiony". Ta opcja dostępna tylko w ASO i 250zł to nie jest dużo... Na angielski "pisany i mówiony" może Ci zamienić w Wawie kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] .

juniorkm7 04-04-2016 18:01

Odp: Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
chodzi mi właśnie o polski pisany i angielski mówiony - dlaczego tylko w ASO?

BrudnyHenryk 04-04-2016 20:04

Odp: Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
juniorkm7
Możesz ode mnie kupić moduł SYNC 1 z językiem polskim i przełożyć, a swój sprzedać. Będzie taniej, ale trzeba samemu wymienić moduł.
Ogłoszenie tu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tedi_k 04-04-2016 20:22

Odp: Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
Cytat:

Napisał juniorkm7 (Post 2570411)
... dlaczego tylko w ASO?

Dlatego, że funkcja zmiany języka Sync1 dostępna jest jedynie w systemie on-line Ford (systemie FDRS), a tam wykonanie procedur dla wszystkich innych - poza ASO - wymaga przedpłaty realnych euro. Zmiana języka Sync1 wymaga wykonania 2 procedur po 40euro każda - czyli 80euro poza ASO. Chcesz to za tyle poza ASO zrobić?

Robgie 25-01-2024 08:03

Odp: Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
Zmieniło sie coś przez lata? mam sync1 i menu pisane czesciowo po niemiecku. Wiem że moge wymienić moduł i taki jest plan , ale moze na razie da sie zrobic juz pisane w PL lub ENG?

Darekptr 25-01-2024 12:21

Odp: Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
Wydaje mi się, że zmieniło się bardzo dużo i Forscan wystarczy do wszystkich potrzebnych operacji. Ale jak wspominasz, najlepiej było by najpierw wymienić moduł na 1.1 i wtedy sobie go konfigurować (i pewnie aktualizować do 5.11)

Robgie 26-01-2024 22:30

Odp: Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
a masz nieco wiecej szczegółów? Wiem co to Forscan i poradzę sobie z nim. znalazłem jak zmienić na rosyjski ale nie wiem jakie sa wartosci dla PL.

Angielski sam się wlączy jak sie wybierze angielski dla calości i potem można wrócic na PL. czyli teraz szukam tylko czy da sie zmienić menu na PL nie musi byc sterowania głosowego.

Creative10 13-03-2024 17:46

Odp: Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
Witam. A może ma ktoś do sprzedania moduł SYNC 1.1 D1BT-14d212-XX z już wgraną aktualizacją do 5.11? oczywiście po PL. Wtedy rozumiem, że wystarczy podmienić moduł i wszystko będzie działać? Zależy mi na wgranej aktualizacji gdyż mam zepsutą wiązkę od USB.

DarDek 14-03-2024 18:11

Odp: Zmiana jezyka sync na polski - ktoś?
 
Mam Fiestę Belgii i z Niemiec. Oba z 2012r. Z francuskiego i niemieckiego przerobiłem na polski. Wszystko za pomocą FORScana i niczego nie musiałem wymieniać.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.