Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Co to za wersja Mondiego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=9401)

chusto 13-12-2005 11:32

Co to za wersja Mondiego
 
Mondi jest z 98 roku, 2.0. Przyjrzyjcie się uważnie w środku i spróbujcie określić co to za wersja. Chciałbym zweryfikować czy moje wątpliwości co do tego auta są prawdziwe.

Chciałbym dodać jeszcze, że posiada elektryczny szyberek.

Proszę o Wasze opinie i z góry wielkie dzięki

Skolmi 13-12-2005 11:46

Jest checkpanel więc pewnie wersja Ghia.
Nie masz emblematów na przednich błotnikach?

Mondzio 13-12-2005 11:46

No wiec tak:
kierownica chyba w skorze,
dwie (co najmniej ) poduchy - nie wiem jak fotele
byly jakies kombinacje z przerzucaniem wlacznika ogrzewania szyby na lewa strone - powinna byc po prawej
elektryczne przednie i tylne szyby, lusterka rowniez
kombinowane zatyczki drewniane na "rekojeciach' w przednich drzwiach - to od GHIA ale brakuje "drewna" na srodku :(
jest Check Panel i klima automatyczna
zegarek z MKI i kolejne kombinacje z komputerem - nie wiem czy przelozony pod radio- tak wyglada - to byc moze wynikalo z tego ze w miejscu orginalnego radia jjezdzil taxometr bo autko bylo taxoweczka (na 90%)
ewentualnie jest to skladak po przerzutce wnetrza - prawa na lewą


daj wiecej zdjec albo VIN

chusto 13-12-2005 12:03

Specjalnie nie chciałem Wam sugerować co jest w tym aucie nie tak i skąd pochodzi.
Jednak Mondzio masz dużo racji, ponieważ został sprowadzony z angli i ja tak samo przypuszczałem, że miał robioną przerzutkę, chociaż sprzedawca twierdzi że nie (dziwne prawda?:)) Jednym słowem nie warty swojej ceny

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

O zapytanie Was poprosił mnie mój kumpel, ponieważ koniecznie chce kupić mondeo i dołączyć do naszego grona :)

Więc podziękowania od niego

kuba 13-12-2005 12:10

Słuchaj, a co to za skala prędkości na czerwono??

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
do tego na zdjęciach w tym linku na błotnikach widoczne są jakieś dziwne naklejki ("2,0 ww"??) i co to za dziwne "czółki" na tylniej części dachu - jak u pszczółki Maji ;-)

Pzdr

Kuba

chusto 13-12-2005 12:18

Co do naklejek nie mam pojęcia, ale te "czółki" to prawdopodobnie jak napisał Mondzio miejsca po antenkach bo prawdopodobie była to taxi

kuba 13-12-2005 12:21

JA sobie bym dał spokój z takim autem- to jeden wielki składak i do tego jeśli po TAXI to jeszcze z ogromnym przebiegiem.

Mondzio 13-12-2005 12:23

,kuba, to nie ("2,0 ww"??) tylko 2.0 16V

autko na pewno po przekladce - patrz 5 zdjecie - byla naklejka na szybie w dolnym rogu, u nas w tym miejscu jest zabroniona. no i hak holowniczy z przodu jest jak na moj gust ze zlej strony :)
czulka z tylu to pewnie antena GSM

i jeszcze jedna dziwna dla mnie rzecz pod maska - czujnik cisnienia w ukladzie wspomagania jest jak dla mnie w zlym miejscu - powinien byc w MKII przy kolektorze wydechowym - to sugeruje ze byl przerzucany uklad kierowniczy i zapodali czesci z MKI

[ Dodano: 2005-12-13, 13:26 ]
,chusto, czyzbym wszystko rozszyfrowal?? :):)
chyba powinienem byc rzeczoznawca!!

Nie szukaja przypadkiem kogos w DEKRZE w Wawie??

chusto 13-12-2005 12:33

Panowie Wasze odpowiedzi przerosły moje oczekiwania.
Chcąc pomóc w wyborze mojemu koledze zwróciłem uwagę tylko na niektóre niepasujące elementy, ale Wy widzę jesteście o wiele lepiej zorientowani.

Jak powiedził mój koleś: "Jesteście przetypiarze" i już zapomniał o tym aucie :)

Jeszcze raz wielkie dzięki

kuba 13-12-2005 12:51

Cytat:

Napisał Mondzio
czulka z tylu to pewnie antena GSM


Ale tam są dwie czułki, umieszczone symetrycznie po obu stronach dachu (dwie anteny :P ).


Cytat:

Napisał Mondzio
hak holowniczy z przodu jest jak na moj gust ze zlej strony


Jak dla mnie hak akurat jest akurat OK, tez mam po stronie pasażera(co prawda ja mam Fiestke),a z tyłu po stronie kierowcy.

Aha jeszcze jedno przednie lampy sa dwie różne.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.