Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubelska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=128)
-   -   szukam sklepu taniego w lbn, puławach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=22340)

tomekromek 12-03-2007 12:11

szukam sklepu taniego w lbn, puławach
 
cześć wszytskim,
poszukuje taniego sklepu z lublina, może być w puławach
ponieważ, chciałbym wymienić filtry i płyny ekploatacyjne
a w szczególności hamulcowy + klocki i kilka innych rzeczy

czy może ktoś się wypowiedzieć na temat filtrów firmy FIAAM?
prawdopodobnie to jest włoska firma
tak jak kiedyś się pytałem o filtr paliwa, to powiedzieli, że kosztuje 55 zł a np. filtron 160
zdziwiła mnie ta cena

pozdrawiam

blue333 12-03-2007 13:31

tomekromek, kolego - najlepszym/najtanszym sklepem z częściami do forda jest sklep wysylkowy naszego kolegi Jacka ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]). Ja właśnie przygotowuję zamówienie dla niego, więc jeśli chcesz napisz do niego zapytanie o oferte i mozemy w jednej paczce zebrać części :fcp4 bedzie taniej :fcp2

kraVco 19-03-2007 19:49

najtańsze rzeczy to orginalne firmy Motorcraft
dla prównania
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

a jak nie tam to podjedź do grubasów na ul. Turystyczną 64, tam też w dobrej cenie ci materiały eksploatacyjne sprzedają

STraits 20-03-2007 22:24

Polecam [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - sklep w Lublinie. Mozna zamontowac czesci na miejscu. Ceny tansze niz na wiekszosci sklepow internetowych. Firma ma specjalizacje w FORDach. Serwisuje tam 2 swoje Mondeo, a firme prowadzi moj znajomy, wiec moge z czystym sumieniem polecic.

blue333 21-03-2007 05:30

STraits, hehe, to może dlatego masz tam lepsze ceny. Ja porównywałem ich ceny i tylko jedną pozycję znalazłem taniej niż u Jacka w naszym forumowym sklepie. :fcp2 :fcp2

rifle 26-04-2007 18:28

Wlasnie bylem u Podkowy.

Pytam ich o olej 5W30 5l - 142zł. Mowie ze na stronce jest po 110zł wiec skad ta roznica? Aaa bo to sklep internetowy i to na innych warunkach. No tak, ale na stronce jest napisane ze mozna sie z wami umowic na wymiane od razu i cena sie nie zmienia nagle na 142zł wiec chcialbym ten olej po 110zl + zaplacic za wymiane.

Aaa to ja nie jestem upowazniony do takich duzych znizek to trzeba z szefem rozmawiac a poza tym to ja juz skonczylem prace wiec do widzenia...

No jak to uslyszalem to podziekowalem i zadzownilem do "Grubasow" na turystyczna 64. Powiedzieli mi 115zł bez łaski. Jutro jade i zrobie u nich wieksze zakupy bo jeszcze kilka innych czesci potrzebuje.

Nas klient nas pan.... Podkowa - macie cholerny minus !!!!!!!

P.S. Na ford.sklep.pl ten sam olej 95zł ale nie mam czasu czekac na dostawe...

frompoland 26-04-2007 18:35

Cytat:

Napisał rifle
P.S. Na ford.sklep.pl ten sam olej 95zł ale nie mam czasu czekac na dostawe...

95+koszta więc zbliży się do 115 ;)


BTW: ja bym na twoim miejscu zadzwonił do "szefa" i opisał sytuację jaka zaszła i niech gościa wypierdo** z roboty to może się coś gościu nauczy!

STraits 01-05-2007 08:00

Ale chyba nie rozumiecie czym jest zakup przez internet. Klikasz sobie olej i wybierasz "odbiór osobisty z montażem" i jedziesz na wymiane. Nie ma wtedy żadnego problemu z wymianą jak i ceną. Masz wydrukowane swoje zlecenie i podajesz nazwisko i wymieniasz. Tak robi bardzo dużo osób z Lublina - bez problemów. Każdy sklep internetowy ma dopisek "ceny obowiązują tylko w przypadku zakupu przez internet" - nie widze w tym nic dziwnego że dostałeś cene dla człowieka "z ulicy".

rifle 06-05-2007 21:43

Zgadza się. Cały ambaras polega na tym, że chłopaki u Podkowy muszą mieć "podkładkę" dla szefa :fcp2 stąd trzeba zamawiać przez neta i faktycznie jest tam opcja odbiór osobisty, ale o całej tej procedurze dowiedziałem się dopiero po paru dniach... :fcp13

Jadę teraz z resztą dolegliwości "mondeuszowych". Zobaczymy co poradzą teraz :) Ogólnie zmieniam zdanie na "+" (pomimo jednego kompletnie niesympatycznego pana...)

kraVco 29-05-2007 20:09

:fcp26


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.