Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mk3] Naprawa wtryskiwaczy do TDCI (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=30224)

mikruss 13-09-2007 17:20

[Mk3] Naprawa wtryskiwaczy do TDCI
 
Witam,
Mam dla wszystkich użytkowników fordów z silnikami TDCI bardzo dobrą informację. Mianowicie istnieje już możliwość naprawiania tych że wtrysków, bez konieczności wymiany całego wtrysku z zepsutego na nowy. Koszt takiej naprawy wynosi 450 pln. Jeżeli będziecie mieli problemy z tym naszym urządzeniem, to podaję namiary na warsztat który się tym zajmuje:

Nadarzyn - Bogdan
606 820 768 lub 022 729 89 50 (już poprawione)

Mikrsuss

Pepik1 13-09-2007 19:23

mikruss jesteś wielki. Ale ten drugi numer to coś nie teges.

sosnek 13-09-2007 22:08

Re: Naprawa wtryskiwaczy do TDCI
 
Cytat:

Napisał mikruss
Witam,
Mam dla wszystkich użytkowników fordów z silnikami TDCI bardzo dobrą informację. Mianowicie istnieje już możliwość naprawiania tych że wtrysków, bez konieczności wymiany całego wtrysku z zepsutego na nowy. Koszt takiej naprawy wynosi 450 pln. Jeżeli będziecie mieli problemy z tym naszym urządzeniem, to podaję namiary na warsztat który się tym zajmuje:

Nadarzyn - Bogdan
606 820 768 lub 022 729 89 50 (już poprawione)

Mikrsuss

Czy jest to jakos zwiazane z :
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Sadzac po numerze to jest to Wa-wa - czy tylko?

POzdr

mikruss 13-09-2007 22:14

sosnek, To nie jest to. Jeżeli chodzi Ci o to czy jeżeli byś przysłał to Bogdan Ci naprawi to znając go jest to możliwe. Jeżeli chcesz to dowiem się i jutro uzupełnię post.
mikruss

blur 14-09-2007 06:55

mikruss Czy to jest autoryzowana firma przez Delphi czy porostu człowiek to robi ? Bo z tego co wcześniej się dowiadywałem na temat napraw to są firmy, które czyszczą wtryski i traktują to ultradźwiękami czy jakoś tak i to nazywają regeneracją.
Jeżeli ten warsztat ma autoryzację i faktycznie te wtryski naprawiają to cena fajna, ale jeżeli ni e tylko regeneracja to drogo, bo po 300 PLN widziałem.
Poza tym jak wygląda sytuacja z gwarancją ?.

Gemini63 14-09-2007 08:13

Jakoś sceptycznie podchodzę do takich informacji, zaufani ludzie w ASO twierdzą, że to bzdura. Byłoby prościej, gdyby staniały oryginały. Niestety, te robi tylko Delphi...

blur 14-09-2007 08:42

Cytat:

Napisał Gemini63
Jakoś sceptycznie podchodzę do takich informacji, zaufani ludzie w ASO twierdzą, że to bzdura. Byłoby prościej, gdyby staniały oryginały. Niestety, te robi tylko Delphi...

Niestety tez odnoszę takie wrażenie. Nowy wtryskiwacz to nowy, wyjmują z worka i zakładają i gra gitara... obniżenie cen to byłoby to.

pozdrawiam
Arek

mikruss 14-09-2007 09:52

Gemini63, i blur, możecie oczywiście podchodzić sceptycznie do tego tematu. Jeżeli chodzi o gwarancję to jest ona udzielana. Zaznaczam że nie jest tu nic robione jakimiś tam ultradźwiękami czy innymi ustrojstwami.
Piszę o tym ponieważ sam widziałem jak wygląda ta naprawa.

Jeżeli macie obiekcje to zawsze można do Bogdana zadzwonić i dowiedzieć się u źródła. Nikogo nie namawiam. Każdy robi wg własnego uznania.

Jeżeli macie pytania to zapraszam również na prv

pepe159 14-09-2007 17:25

na orlenie zatankowalem verve diesla naturalnie i dupa ropa byla felerna i musialem wymienic wszystkie wtryski i pompe wtryskowa koszt uwaga 12tys zl w serwisie powiedzieli z emozna regenerowa wtryski ale powiedzieli ze oplaci sie bardziej kupic nowe bo regenerowane nie wiadomo keidy strzela znowu...

llechu 14-09-2007 21:55

pepe159, ja bym temu orlenowi nie darował i poprosił ich najpierw grzecznie o zwrot kosztów naprawy. Potem bym zagroził sądem.

[ Dodano: 2007-09-14, 22:56 ]
Jeśli oczywiście masz pewność, że to po ich "VERVIE" się tak stało, a nie po wcześniejszej ropie od pana Kazia z beczki, a ujawniło się dopiero na vervie. :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.