Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=53939)

grudztomek 27-10-2008 12:12

Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
Witam. Na początek przepraszam za kolejny temat w tej sprawie bo napewno było ich tysiące, ale proszę nie kierować mnie do szukajki ponieważ chwilowo nie mam neta w domu a posta piszę u sąsiada i nie chcę mu zajmować czasu i kompa. Krótko chcę kupić felgi czy te będą pasować i czy et będzie ok. Proszę tych co się zmiłują nademną o odpowiedź :) Opony jakie chcę założyć to 195/60/R15.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

spioch84 27-10-2008 12:48

Re: Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
Bierz ten rozmiar 4x108 ET40 i powinno być ok. Ja mam ET35 i 7 cali szerokości i opony lekko wystają przy ET40 i 6.5 calach szerokości nie powinno być tego problemu :fcp2

grudztomek 27-10-2008 20:58

Re: Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
Dzięki za szybką odpowiedź a co sądzicie o tych jak czarna foczka w kombi by wyglądała z tymi ?? :)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

przemekmondeo 27-10-2008 21:01

Re: Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
myślę ze pierwszy pomysł lepszy, czarne nadwozie i czarne elementy felg moga się zlewać :fcp3

dyha 27-10-2008 22:08

Re: Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
natomiast ja myślę że pomysł może być jak najbardziej trafiony. Czarne wstawki mają z daleka sprawiać wrażenie "smuklejszych" felg w tym przypadku pięcioramiennych, wygląda to naprawdę świetnie. Jeden z kolegów na forum "PantherBlack" posiada to połączenie i efekt (dla mnie) jest rewelacyjny.
tak wygląda jego samochód z tymi felgami:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

lucash 28-10-2008 00:43

Re: Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
grudztomek, IMHO do czarnej foki tylko czarne felgi ze srebrnymi (aluminiowymi, polerowanymi, bądź chromowanymi) dodatkami, albo na odwrót, srebrne z czarnym :fcp2
Pozdr

spioch84 28-10-2008 03:59

Re: Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
grudztomek ja posiadam takie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i jak najbardziej polecam te pryśnięte na czarno, autko wygląda na nich cudownie. Takie felgi od razu wpadają w oko bo są inne od tych setek srebrnych pojawiających się na ulicach co dnia, mają swój styl i urok. Ja mam 15 ale jak masz troszeczkę więcej kaski to zainwestuj w trochę większe choćby 16, bo 15 po założeniu na samochód wydają się ciut za małe( osobiście żałuje że nie kupiłem 16 ), takie moje subiektywne odczucie. Ale i tak jak mówię czerń jest BOSKA :fcp2

grudztomek 28-10-2008 06:49

Re: Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
spioch84 fajne felgi oglądałem je ale osadzenie 35, dlatego odpuściłem je sobie szukałem coś ok. ET40 bo nie chcę się rozczarować, że jak kupię z ET35 to będzie mi koło wystawało lub obcierało, chyba że się mylę :566: dlatego też poruszyłem ten temat, a większość fajnych felg właśnie ma to odsadzenie :fcp5 :fcp5 .

przemekmondeo 28-10-2008 12:18

Re: Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
no w sumie po obejrzeniu fotki stwierdzam ze wyglada ladnie :fcp2

spioch84 28-10-2008 17:55

Re: Czy te felgi będą pasowały?? FF Mk1
 
Cytat:

Napisał grudztomek
spioch84 fajne felgi oglądałem je ale osadzenie 35, dlatego odpuściłem je sobie szukałem coś ok. ET40 bo nie chcę się rozczarować, że jak kupię z ET35 to będzie mi koło wystawało lub obcierało, chyba że się mylę :566: dlatego też poruszyłem ten temat, a większość fajnych felg właśnie ma to odsadzenie :fcp5 :fcp5 .

Cóż koło rzeczywiście trochę mi wystaje ale dosłownie minimalnie i mi to osobiście w żaden sposób nie przeszkadza. Co do obcierania to na pewno nie mam takich problemów. Poszukaj na forum było o tym trochę ale niestety w tym temacie zdania są bardzo podzielone. Wiec musisz zdać się na siebie ja musiałem zaryzykowałem i nie żałuje wyboru. (oprócz tego że nie kupiłem 16)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.