Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Ford mondeo 2.0tdci 140km convers+ titanium (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=182315)

mtomczyk87 16-05-2013 19:04

Ford mondeo 2.0tdci 140km convers+ titanium
 
Witam przymierzam się do kupna FORDA MONDEO 2.0TDCI 140KM CONVERS+ TITANIUM, chciałbym się dowiedzieć coś o tym modelu, zasięgnąć opinii czy warto akurat ten model kupić bądź inny z tej serii, jakie sa wady zalety.

Dzieki, POZDRAWIAM

Holy 16-05-2013 19:44

Odp: Ford mondeo 2.0tdci 140km convers+ titanium
 
Co za leń, może poszukaj trochę na forum zamiast zakładać bezsensowny temat

kris1980 16-05-2013 20:01

Odp: Ford mondeo 2.0tdci 140km convers+ titanium
 
Napiszę krótko i na temat...powaznie zastanów sie czy chcesz mondeo ,bo to samochód bez dna.sam mam wiec wiem,a w szczególnoci diesel.
Bądż przygotowany na;
-wymiane dwumasy,turbawki,egr-u,łożysk,olejów(czesto-powód ciężko jest mu dobrać olej chyba że zainwestujesz i wlejesz mu MOTULA),pdf częściej się zapycha niż u innych marek(radzę odrazu wyciąc).

bodziofila 16-05-2013 20:22

Odp: Ford mondeo 2.0tdci 140km convers+ titanium
 
kolego banialuki stulasz...niemilosierne.......mk3 tak ale nie mk4.kazda marka w dzisiejszych czasach ma jakies wady,jak nie chcesz ich to wogole auta nie kupuj jezdzij komunikacja miejska

jaculek63 16-05-2013 20:31

Odp: Ford mondeo 2.0tdci 140km convers+ titanium
 
Cytat:

Napisał kris1980 (Post 2013655)
Bądż przygotowany na;
-wymiane dwumasy,turbawki,egr-u,łożysk,olejów(czesto-powód ciężko jest mu dobrać olej chyba że zainwestujesz i wlejesz mu MOTULA),pdf częściej się zapycha niż u innych marek(radzę odrazu wyciąc).

Cosik przesadzasz mam obydwa modele i nie narzekam,warunek jest taki że kupisz nieprzekreconego i zajechanego trupa.
Dla przykładu moj mk3 ma 230tyś. i np dwumasa niedotykana,a jak nie bede strzelał dla szpanu ze sprzęgła żeby sie pokazac jaki to mam zrywny pojazd to i jeszcze może ze 100 tys. pojeżdzi.:027:

wojtbf1 16-05-2013 20:58

Odp: Ford mondeo 2.0tdci 140km convers+ titanium
 
Może angielskie padają szybciej...... :D
Marcin, często jeżdżę do Szczecina to może się kiedyś ustawimy na oględziny i może przejażdżkę.....

kris1980 17-05-2013 19:45

Odp: Ford mondeo 2.0tdci 140km convers+ titanium
 
Banialuk nie opowiadam,miałem wczesniej mondeo mk2 1,8 pb benzynke i bez żadnych problemów dwa lata polatałem jedyne co to swiece za 10 funtów wymieniłem a teraz mam trzeci rok mk3 2,2 tdci i co rok pakuje w niego po 600 funtów!!!!Po sezonie go opylam i po problemie.
Mondziakiem nie szaleje,szanuje swój pieniądz w niego zainwestowany lecz osprzęt silnika się nie odwdzięcza.
A jak chciałem poszaleć to wypożyczyłem sobie mustanga bossa za 86funta za dobe i poszalałem na autostradzie Birmingahm-Liverpool,tylko kurde 26 litrów na stówke miałem spalania.Ale frajda niesamowita!Nastepny w czerwcu wypożyczam z kumplem lecz tym razem Camaro:619:.

Pozdrowionka:diabelek:

witek83 19-05-2013 14:26

Odp: Ford mondeo 2.0tdci 140km convers+ titanium
 
Witam ja posiadam mondeo mk4 jak w temacie przywiozłem go osobiście z niemiec jeżdżę nim od marca zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony, bardzo porządny samochód i polecam wszystkim szukającym .
pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.