Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Brakujący pin - sprawdź tutaj - spis wtyczek, złączek wraz z opisami i linkami - WIP (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=315030)

zenon21 23-11-2020 20:04

Brakujący pin - sprawdź tutaj - spis wtyczek, złączek wraz z opisami i linkami - WIP
 
Dołożenie nowych modułów i funkcjonalności często wiąże się z koniecznością dokładania instalacji elektrycznej. Często źródłem brakujących konektorów są wiązki ze zdemontowanych aut, lub od znajomych z forum.
Sam doznałem problemu na własnej skórze, kiedy zabierałem się za kompletowanie wszystkiego do montażu modułu otwierania bagażnika bez użycia rąk z Kugi MK2 i rozbiłem się o brak pinu do C2280D do BCM. Niestety często kupno zaciśniętych terminali jak i wtyczek prosto od Forda jest w Polsce niewykonalne. Niektórzy z dealerów wręcz twierdzili, że Ford nigdy i nigdzie wtyczek i kabli nie sprzedaje ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]).
Szukałem, szukałem i postanowiłem się podzielić z Wami tym co udało mi się ustalić i jednocześnie zachęcam wszystkich do wrzucania tutaj tego co udało się Wam w drodze waszych przygód z doposażaniem Mondeo MK5 dowiedzieć. Jeżeli gdzieś widzicie jakiś błąd to śmiało zgłaszajcie.

-------------------------------------
Wtyczka C2280D do BCM w wiązce podłogi (14A005): [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
terminale: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - do kupienia w PL w Farnell
Wtyczki:
C2280C ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]),
C2280E ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]),
C2280G ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])
składają się z identycznych terminali.

---------------------------------------
Wtyczka C2280F do BCM w wiązce podłogi (14A005)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
20 terminali 1.5mm Molex
10 terminali 2.8mm Delphi/Aptiv
6 terminali 6.3mm Delphi/Aptiv

---------------------------------------
Wtyczka C2280B oraz C2280H do BCM w wiązce podłogi (14A005)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
12 terminali 1.5mm Molex
7 terminali 2.8mm Delphi/Aptiv
3 terminale 6.3mm Delphi/Aptiv

--------------------------------------
Wtyczka C219, łącząca wiązkę deski rozdzielczej (14401) z wiązką z komory silnika (12A581)
Męska: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Żeńska: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
w opisie wtyczki pasujące terminale. Do kupienia na Aliexpress

Możliwe, że wtyczka C215 jest identyczna z C219

---------------------------------------
Wtyczka C328, łącząca wiązkę deski rozdzielczej (14401) z wiązką podłokietnika (14B079)

Męska: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
2 rodzaje terminali:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] do kupienia w PL w Farnell
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] – do kupienia na Aliexpress

Żeńska: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
2 rodzaje terminali:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] do kupienia w PL w Farnell
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] do kupienia na Aliexpress

---------------------------------------
Wtyczka C1035B w wiązce komory silnika (12A581)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
pasujące terminale:
0.64 TYCO GEN Y TERMINAL - 13627080
MX150 TERMINAL - 13532150
APEX 280 TERMINAL - 15512659
APEX 635 TERMINAL - 10863886
nie udało mi się znaleźć linków ani zamienników dla tych terminali

---------------------------------------
Wtyczka C311/C312/C339/C340 (C311A, C311B, C312A, C312B, C339A, C339B, C340A, C340B) pomiędzy wiązką podłogi (14A005) a wiązkami drzwi (14630A, 14630B, 14632A, 14632B)

Męska: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Żeńska: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Żeńska: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
w opisie wtyczek pasujące terminale. Do kupienia na Aliexpress

---------------------------------------
Wtyczka C3501 do przetwornicy 230 V w wiązce konsoli (14401)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
terminale w opisie wtyczki, do kupienia na Aliexpress za około 6 USD sztuka.

Wtyczka do głośników:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Terminale: najprawdopodobniej pasują te: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

C738, C841 Ambient Lighting w drzwiach WPT-1192

focus-morag 15-04-2024 09:21

Skrzynka przyłączeniowa akmulatora bjb
 
Witam
Potrzebuję zdjęcie i opis pinów złącza C1035B ,które wchodzi do skrzynki przyłączeniowej akmulatora BJB w mondeo mk5 2.0 tdci z 2016 r.Dziękuje


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.