Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=111241)

bambelo 13-10-2010 04:13

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Identycznie to u mnie świeci tylko że na niebiesko jak i oświetlenie nóg z przodu jak i z tyłu a lampka podsufitówki i dwie lampki z tyłu na zimny biały.

invi017 13-10-2010 09:00

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Cytat:

Napisał pupek86 (Post 1517474)
fajnie by było to zrobić tak, że w momencie otwierania wozu z pilota oświetlenie by się włączało, a wyłączało po włączeniu zapłonu.

do tego momentu jest to możliwe

Cytat:

Napisał pupek86 (Post 1517474)
później po wyłączeniu zapłonu by się włączało, a wyłączało w momencie zamknięcia wozu z pilota. trochę skomplikowane i pewnie nie możliwe do wykonania

później po wyłączeniu zapłonu o otworzenia drzwi by się włączało, a po zamknięciu samochodu z pilota, po kilku sek by gasło.

Jest to możliwe, wystarczą 2 przekaźniki 5-cio pinowe.

junior89 05-01-2011 19:43

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Moze jest ktos chetny aby "rozrysowac cale podlaczenie" tak aby kazdy to zrozumial i nic nie spalil przy podlaczeniu? Bardzo ciekawa rzecz.

wojtekdg 06-01-2011 10:22

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Cytat:

Napisał junior89 (Post 1571127)
Moze jest ktos chetny aby "rozrysowac cale podlaczenie" tak aby kazdy to zrozumial i nic nie spalil przy podlaczeniu? Bardzo ciekawa rzecz.

Jestem za :wink:

pupek86 06-01-2011 10:51

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Cytat:

Napisał hektorWL (Post 1571407)
Jestem za :wink:

Za to jest nas sporo. szukamy tylko kogoś kto się na tym zna i wstawi schemat :619:

invi017 06-01-2011 21:44

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Jeśli znajdę chwilkę czasu, to narysuje ten schemat, ale jak na razie nie gwarantuję, że będzie to szybko, ponieważ sesja na uczelni mi się zaczyna. W wolnej chwili jednak postaram się za to zabrać.

pupek86 06-01-2011 21:46

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Cytat:

Napisał invi017 (Post 1571873)
Jeśli znajdę chwilkę czasu, to narysuje ten schemat, ale jak na razie nie gwarantuję, że będzie to szybko, ponieważ sesja na uczelni mi się zaczyna. W wolnej chwili jednak postaram się za to zabrać.

okej. dzięki wielkie i czekamy z niecierpliwością. aha i jakieś fotki albo filmik też mile widziane:619:

invi017 07-01-2011 09:24

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Wczoraj zacząłem taki prosty schemacik robić, wiec myślę, że w ten weekend skończę. Na fotorelację natomiast będziecie musieli troszkę poczekać, ponieważ na razie nie będę się za to zabierał - brak czasu. Dopiero w marcu mogę to zrobić.

pupek86 07-01-2011 09:45

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Cytat:

Napisał invi017 (Post 1572032)
Wczoraj zacząłem taki prosty schemacik robić, wiec myślę, że w ten weekend skończę. Na fotorelację natomiast będziecie musieli troszkę poczekać, ponieważ na razie nie będę się za to zabierał - brak czasu. Dopiero w marcu mogę to zrobić.

spokojnie jak na wojnie. mnie się nie spieszy strasznie. nie wiem jak reszcie :one:

el Mundo 07-01-2011 10:43

Odp: Oświetlenie zewnętrzne - czy da się je zrobić?
 
Tez myslalem o czym takim. Widzialem u jednego z kolegow z Krakowa - niestety nie pamietam kto to - w MK3 chyba. Ladne biale swiatlo.
Problem jednak i u niego i na zdjeciach pzrzez was wstawionych - z mojego punktu widzenia - jest taki, ze swiatlo jest "spod" drzwi.
O wiele bardziej funkcjonalne byloby "spod" auta. Tak zeby podchodxzac do auta i otwierajac z pilota bylo widac co jest naokolo samochodu. Nie tylko jesli auto stoi gdzies w blocie i kaluzach (nawet w naszych pieknych miastach sie to zdaza), ale takze kiedy wyjmujemy cos z auta, zamykamy i wydaje nam sie, ze cos upuscilismy. Ja czesto mam tak, kiedy wyjmuje polspiace dziecko z auta z misiem, lalka, pilka i innymi skarbami - wszystko leci na ziemie, a potem jest tragedia bo nie wiadomo gdzie. Kto ma dzieci wie o co chodzi.
Wracajac do meritum: ¿czy macie pomysl jak umiescic hermetczne listwy LED pod autem? I chyba trudniejsze: ¿któredy wyciagnac kable?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.