Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   PROSZE O OCENE FOCUS C MAX (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=60084)

bujan2034 21-01-2009 23:02

PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

sterowiec68 22-01-2009 09:37

Re: PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
Ładny. Zwróć uwagę na prawy tył ,mnie jakoś na tych zdjęciach nie podoba się spasowanie zderzaka
( opuszczony?). Ale jeśli nie jest to skutkiem jakiejś większej przygody nie ma się czym przejmować.

Piccolo_Jr 22-01-2009 12:20

Re: PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
Tylny zderzak z prawej strony rzeczywiście dziwnie spasowany (a raczej niespasowany :fcp4 ) ale trzeba pamiętać że auto przyjechało z Francji - tam podobno wszyscy się na parkingach zderzakami odpychają (się nie dziwię - mało miejsca to parkują na żyletki..) :fcp4 Moze to od tego

Cobretti 22-01-2009 13:33

Re: PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
dorzucę do tego jeszcze brzydką szparę z prawej strony między błotnikiem a drzwiami i błotnikiem a progiem ...
godny dokładniejszego obejrzenia ;)
nie wykluczone ze w ogóle całą prawa strona jest z "przeszłością"

bujan2034 22-01-2009 14:55

Re: PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
Spedzam wiele godzin w necie zeby dotrzec do tego jedynego !.Ale zawsze wychodzi jakis feler, a nie chcem wydac 35 tys i trafic na mine.Nie wiem w jakich komisach lepiej szukac polskich czy zagranicznych????????????

dyha 22-01-2009 15:04

Re: PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
Najlepiej to chyba od osób fizycznych (właściciela), lub w komisach przy salonowych. Tak uważam

barylkaq 22-01-2009 15:21

Re: PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
osoby fizyczne (właściciele) takze kręcą liczniki, jak równiez komisy przy salonowe, więc nigdzie nie masz 100% pewnosci :)

dyha 22-01-2009 15:26

Re: PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
Wszyscy kręcą, jednak porównując skalę problemu w komisach robią to hurtowo i na dodatek g... wiedzą na temat samochodu. Trafisz na sprzedawczynę i o coś zapytasz to wielkie oczy zrobi i rozłoży ręce. Przerobiłem to.

Cobretti 22-01-2009 17:03

Re: PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
Cytat:

Napisał barylkaq
osoby fizyczne (właściciele) takze kręcą liczniki, jak równiez komisy przy salonowe, więc nigdzie nie masz 100% pewnosci :)

zawsze można..... sprawdzić przebieg w salonie danej marki ;)
może nie we wszystkich jest taka możliwość ale....

tylko teraz tak......

ja mam już 6-letnie auto i 242.000km ..... zanim zacznę go sprzedawać to przebieg będzie gdzieś pod 300.000km .... może więcej ...
i co ?? myślicie , ze ktoś będzie chciał go kupić z takim przebiegiem ?? mimo, że auto jeździło i jeździ nadal po niemieckich autostradach ??
wkurza mnie gdy ktoś zaczyna rozmowę od "a ile ma przebiegu? " - co to ma do rzeczy ja się pytam ??

dla mnie ważniejszy jest stan auta w ogóle a nie to ile ma km
w 2007 kupiłem 406 z przebiegiem 240.000km, sprzedałem w zeszłym roku z 295.000 ....kupił go ode mnie Klubowicz z 406-klub i jeździ bezstresowo nadal

także Koledzy - licznik to nie jest podstawa do "kupić/nie kupić"

dyha 22-01-2009 17:10

Re: PROSZE O OCENE FOCUS C MAX
 
Nie sposób się z Tobą nie zgodzić, samochód z przebiegiem w granicach 300 tys ma marne szanse na sprzedaż, nawet jeśli jest w świetnym stanie ogólnym, stąd właśnie na potęgę kręcone są liczniki aby podwoić albo i potroić szanse na sprzedaż.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.