Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=204827)

Hiobb 14-05-2014 11:17

Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
Witam,

jestem zainteresowany kupnem Forda Mondeo mk4 3 samochody sprowadzone do Polski i chciałbym prosić o opinię i jakieś informacje potwierdzające wiarygodność samochodu może uda się komuś znaleźć jakieś informacje o przebiegu, wyposażeniu albo najlepiej historii napraw. jestem najbardziej zainteresowany tym ostatnim samochodem w wersji hatchback.

poniżej przesyłam link:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
WF0GXXGBBG7S59122
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

adres e-mail:[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

piotrali 14-05-2014 12:28

Odp: Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
Nr 1. Rocznik 2007 a nie 2008 wynika z VIN -
Data produkcji: 19.07.2007
Numer rejestracyjny: 09XPHR

według : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

w Holandii był sprzedawany z przebiegiem: 312.575 km

a teraz ma 164000 km

Bump: Nr 2 i nr 3 - też rocznik zawyżony w ofercie - zdobądź VIN może coś się da dowiedzieć o nich.

wojtekn 14-05-2014 12:50

Odp: Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
piotrali trafiłeś to dajesz go do korygowanych. :D

Hiobb 14-05-2014 13:10

Odp: Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
A pozostałe?

piotrali 14-05-2014 13:22

Odp: Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
Cytat:

Napisał Hiobb (Post 2211055)
A pozostałe?

Podaj VIN'y - wtedy można coś sprawdzić - ja nie będę za ciebie dzwonił do sprzedającego.

czeslaw555 14-05-2014 14:08

Odp: Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
Cytat:

Napisał Hiobb (Post 2211055)
A pozostałe?

żadne z tych aut nie ma wiarygodnej ceny, są za niskie jeżeli chodzi o takie wyposażenie i przebiegi. Przebieg w tych autach to chyba najmniejsze ściema.
Wejdź na mobile.de lub gasPedall.nl ustaw dokładnie takie same wyposażenie i rocznik a zobaczysz że będzie trudno tam o takie auto, nie licz też na to że ci sprzedawcy mają jakieś dojścia do cen, układy itp. te auta są po flotowe kupowane w cenie netto na aukcjach ,itd. itp.

poszukaj na mobile.de, na NL stronie poszukałem ja :)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

to jest najtańszy odpowiednik jaki znalazłem
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Hiobb 14-05-2014 14:45

Odp: Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
VIN będę miał wieczorem to napiszę:) Jaki może być większy przekręt w tych autach? Co może być niepokojącego? Może większy przebieg na trasie będzie lepszy niż podobny w mieście? Oglądałem samochody w środku i nie ma jakichś większych oznak zużycia.

Bump: Może gdyby dojść do historii serwisowania tych aut?

piotrali 14-05-2014 14:53

Odp: Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
Cytat:

Napisał Hiobb (Post 2211096)
Może większy przebieg na trasie będzie lepszy niż podobny w mieście

Zgadzam się z tobą ale już na etapie weryfikacji auta masz dowód że przebieg jest skręcony o połowę, a co za tym idzie handlarz próbuje oszukać kupującego na samym wstępie żeby sprzedać drożej auto niż w rzeczywistości powinno kosztować. Po drugie jakbyś zobaczył że auto ma powyżej 300 tys km to nawet byś nie klikał w jego ofertę. Ja osobiście widziałem Passata którym miał 10 miesięcy a na liczniku przebieg ponad 300 tys km - pytam się czy to nie pomyłka a Niemiec mówi że nie a samochód robił transfery na lotnisko dlatego ma tyle przejechane w tak krótkim czasie.

Pulse555 14-05-2014 19:17

Odp: Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
odpusc sobie i sie nie podpalaj. Jezeli cokolwiek sie nie zgadza to lepiej odpuscic, chyba ze chcesz potem zalowac. Auto od oszusta, oszukuje na przebiegu kto wie co z reszta. Tepic takich.

MAXIMUS_00 14-05-2014 20:08

Odp: Proszę o Waszą ocenę w/w egzemplarzy
 
Cytat:

Napisał Pulse555 (Post 2211220)
odpusc sobie i sie nie podpalaj. Jezeli cokolwiek sie nie zgadza to lepiej odpuscic, chyba ze chcesz potem zalowac. Auto od oszusta, oszukuje na przebiegu kto wie co z reszta. Tepic takich.

Zgadzam się - oszustowi i krętaczowi mówimy stanowcze Nie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.