Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] gdzie jest filtr kabinowy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=37153)

mariusz kaczmarek 09-12-2014 17:07

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
witam mam pytanie jaki filtr kbinowy tani czy drogi do focusa mk2 2006

slyboots 09-12-2014 17:27

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
Ja kupiłem knechta węglowy i sobie chwale nie jestem zwolennikiem tych tanich, choć w przypadku filtrów kabinowych są zdania podzielone z tego co zauważyłem. Generalnie jaki byś nie kupił ale węglowy to bedziesz zadowolony, ważne aby go regularnie wymieniać a nie o nim zapominać.

miko1972 09-12-2014 21:20

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
Cytat:

Napisał mariusz kaczmarek (Post 2314475)
witam mam pytanie jaki filtr kbinowy tani czy drogi do focusa mk2 2006

Jeżdżę od kilku lat na oryginalnych węglowych FoMoCo. Można je kupić na różnych portalach za ok.40 zł. Kilka dni temu za 30 zł kupiłem Filtrona z węglem aktywnym. Nie montowałem go jeszcze ale nie sądzę aby była jakaś znacząca różnica:!:.

Johnny Bravo 09-12-2014 22:35

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
a ja kupiłem oryginały forda (oleju,powietrza,pyłkowy węglowy) na ford sklep za 121zł + przesyłka czyli 130zł, więc czy warto kupować podróby?

whiro 10-12-2014 08:40

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
A niby oryginalny forda to ford robi ?? Przecież to tylko inna firma z nalepka forda. Oleje, filtry, części, to wszystko są inni wykonawcy.

lotek 10-12-2014 09:11

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
Cytat:

Napisał Johnny Bravo (Post 2314737)
a ja kupiłem oryginały forda (oleju,powietrza,pyłkowy węglowy) na ford sklep za 121zł + przesyłka czyli 130zł, więc czy warto kupować podróby?

Kolego, mylisz pojęcie podrób z zamiennikiem. Podróba to może być Rolexa kupiona na tureckim bazarze. BTW, myślisz ze w fabryce Forda robią filtry?

berthold61 10-12-2014 14:45

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
Cytat:

Napisał lotek (Post 2314845)
Kolego, mylisz pojęcie podrób z zamiennikiem. Podróba to może być Rolexa kupiona na tureckim bazarze. BTW, myślisz ze w fabryce Forda robią filtry?

a zwłaszcza teraz w tych wariackich czasach ---rżną nas na żywca a dają chłam , niby oryginał a taki sam chłam jak każdy inny

Johnny Bravo 15-12-2014 15:26

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
Panowie....wiadomo że każde filtry czy oleje "oryginalne" są produkowane przez jakąś firemkę....ja pisałem że kupiłem oryginalne w sensie w sklepie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] już tam wcześniej wiele innych rzeczy i wydawały się oryginalne,tj np wyciągniete filtry przy pierwszej wymianie z auta z niemiec wyglądały i posiadały takie same oznaczenia jak te kupione w sklepie z linku powyżej,tak samo był z termostatem ]....pudełka, naklejki itp...a nad interpretacją co jest oryginalne a co nie możemy ty debatować całą noc....

mariusz kaczmarek 27-12-2014 19:05

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
mam problem zapliła się czerwona lampka wygląda jak zębatka auto straciło moc zapala bez problemu czy to filtr paliwa co robić jeszcze nie podłączyłem do kompa

Phoenix_eu 25-05-2017 22:19

Odp: gdzie jest filtr kabinowy
 
Ile jest filtrów powietrza w fordzie z 2007 mk2 1.8 Tdci?
Pod maską o kształcie cylindrycznym oraz kolo pedała gazu, tak? Jaki powinien być ten we wnętrzu samochodu? Oddzielnego do klimy nie ma?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.