Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   MKII Zamontowanie CB radia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=92603)

cypis101 23-02-2010 20:52

MKII Zamontowanie CB radia
 
Witam, mam pytanie do forumowiczów którzy posiadają w swoich mk2 CBradio. Gdzie w swoich autach macie zamontowane CB radio, pytam ponieważ szukam pomysłów żeby własne zamontować?

Pozdrawiam.

dyha 23-02-2010 21:09

Odp: MKII Zamontowanie CB radia
 
Witaj,
Od tego typu pytań jest specjalny dział: Ford Garage --> Sprzęt Audio/CB/GPS

cypis101 24-02-2010 07:30

Odp: MKII Zamontowanie CB radia
 
To bardzo prosił bym o przeniesienie topicu i przepraszam za moj bład.

-waldi- 24-02-2010 17:53

Odp: MKII Zamontowanie CB radia
 
przeniesione :)

kameleon230 24-02-2010 21:58

Odp: MKII Zamontowanie CB radia
 
Temat wałkowany parę razy:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kosteg 25-02-2010 11:04

Odp: MKII Zamontowanie CB radia
 
nie napisales jakie masz radio wiec nikt nie napisze porady nie wiedzac jaki gabaryt chowamy :)

cypis101 26-02-2010 16:24

Odp: MKII Zamontowanie CB radia
 
Posiadam radio sunker radio elite three, poradziłem juz sobie z kłopotem i zamontowałem jak kolega kameleon230 (dzieki za pomoc).

Pozdrawiam

Sławek Mondło 05-03-2010 18:58

Odp: MKII Zamontowanie CB radia
 
1 załącznik(i)
Witam,ja mam zamontowane radyjko tak

gabrysia1 07-03-2010 11:18

Odp: MKII Zamontowanie CB radia
 
Kolego cypis101 bardzo dobry sposób montażu(blisko do podpięcia zasilania z aku i jest którędy przeprowadzić kabel antenowy) no i montaż niewidoczny z zewnątrz. Mam pytanie jak ci się spisuje sunker 3, bo od jakiegoś czasu myślę o zmianie radia na takie z rf-gainem, jak poziom zaszumienia tego radia?

cypis101 07-03-2010 11:28

Odp: MKII Zamontowanie CB radia
 
Siemka, powiem szczerze ciezko mi porównać tego radia do innych, ponieważ to moje pierwsze radio. Jak dojezdzam do aglomeracji wiekszej to tych szumow jest duzo na trasie fajnie slychac dodatkowo radio posiada blokade szumów ktora jest naprawde uzyteczna a co do regulacji czułości odbiornika to sie jeszcze nie bawilem :). Dlatego ciezko mi sie wypowiadac na temat radyjek.

Jesli chodzi o to miejsce z lewej strony to naprawde dobre miejsce :) Tylko na razie nie montuje na stale bo niestety mieszkam na takiej dzielnicy ze radio moze komus sie przydac :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.