Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Oświetlenie tablicy rozdzielczej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=82759)

bjutek 05-11-2009 12:23

Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
Witam
Ostatnio spaliła mi się jedna żarówka w podświetleniu tablicy rozdzielczej Focus z 2003r i mam zamiar ją wymienić. Czy to trudna operacja? Słyszałem, że tak. Trudny dostęp i łatwo można uszkodzić plastiki. Czy ktos ma juz takie doświadczenie? Proszę o odpowiedzi

Kubuch 05-11-2009 12:42

Odp: Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
Było milion razy. Ostatnio w zeszłym tygodniu chyba. SZUKAJ!

Hetfield 05-11-2009 17:38

Odp: Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
A wcale, że nie ma.Mam ten sam problem.Szukałem na forum-brak.Jak ktoś ma linka to chętnie skorzystam.:568:

kaczozord 05-11-2009 19:11

Odp: Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
Cytat:

Napisał kgb529 (Post 1281308)
A wcale, że nie ma.Mam ten sam problem.Szukałem na forum-brak.Jak ktoś ma linka to chętnie skorzystam.:568:

A szukałeś chociaż?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Tablica rozdzielcza czyli podświetlenie zegarów Ci nie działa tak? No to skorzystaj z linka powyżej.

Hetfield 05-11-2009 22:41

Odp: Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
Kaczozord, mnie chodziło raczej o rozbiórkę panela, gdzie znajdują się pokrętła nawiewu.:diabel2:

leznyr 06-11-2009 08:30

Odp: Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
jeżeli uda Ci się wyjąć radio to reszta jest dziecinnie prosta. niestety link który mam nie działa. Ale wyjmujesz radio, tam są takie 4 śrubki, odkręcasz je i reszty już nie pamiętam. Niestety ja miałem problem z wyciągnięciem radia, nie pomogły szprychy, diody do spawania, wyjmaki. Co się okazało poprzedni właściciel coś poprzerabiał i radia nie wyciągnę... :(

Hetfield 06-11-2009 10:04

Odp: Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
Dzięki Leznyr.Mam na tym panelu ciemność i muszę się tym zająć w weekend.Z wyjęciem radia nie mam problemu.Pozdro.:564:

kaczozord 06-11-2009 11:09

Odp: Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
...to też było na forum

Kilka zdjęć i instrukcji tutaj: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] reszta to już do szukajki

Hetfield 06-11-2009 11:23

Odp: Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
Dzięki.:pomysl:No tak teraz mam pełną jasność.tym niemniej pod hasłem "oświetlenie tabl. rozdzielczej" tego tematu nie znalazłem.

Hetfield 07-11-2009 09:14

Odp: Oświetlenie tablicy rozdzielczej
 
3 załącznik(i)
No i zrobione.Aby wymienić oświetlenie pokręteł wcale nie trzeba zdejmować całego panela.Wystarczy odkręcić 4 wkręty, odchylić panel i wyjąć żarówki.Umieszczone są czarnych, plastikowych obejmach.Nie wiem tylko jakie mają oznaczenie te żarówki-małe bezcokołowe.Dla potomnych fotki:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.