Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   S-Max do 25k - diesel 2.0 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=273219)

stealt 01-12-2017 10:07

S-Max do 25k - diesel 2.0
 
Witam wszystkich to mój pierwszy post ale nie ostatni :wink:


Szukam auta już dość długo ogólnie jestem już prawie zdecydowany na tą sztukę:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Proszę o opinie o nim.
VIN :WF0SXXGBWS6B13531
Niestety Automoto.pl nie ma historii przebiegu
Jaki serwis polecanie aby weryfikować po Vinie czy może lepiej zapłacić u źródła czyli w holandii: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

A może macie inne pomysły na auto okolic Warszawy (Warunek główny nie może być czarny, wiem głupie ale to od żony)

piotrek305 01-12-2017 10:34

Odp: S-Max do 25k
 
za taką kasę to będzie ulep.. ale czekamy na info co koledzy znajdą :)

dorsiu 01-12-2017 13:10

Re: S-Max do 25k - diesel 2.0
 
Produkcja 28.09.2006, data 1. rej. 27.04.2007. Pan w ogłoszeniu poleciał oczywiście po dacie rejestracji. Dla aut z NL sprawdź Autodna.pl, tam mają odrębny raport VIN dla aut z NL i sprawdzają z tą baza NAP w Holandii. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Alternatywnie te strony z NL od raportów VIN [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Na tej stronie jest mowa o jakiś usterkach/niezgodnościach świateł przy przeglądzie. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czeslaw555 01-12-2017 13:33

Odp: S-Max do 25k - diesel 2.0
 
kurcze ale mieli farta utrafić auto z takim przebiegiem.
W NL już nie jest tak fajno
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

stealt 01-12-2017 14:23

Odp: S-Max do 25k - diesel 2.0
 
Dzieki za pomoc zrobiłem mu sprawdzenie ale nie maja historii przebiegu a także martwi mnie ta liczba właścicieli.
Link do raportów:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Co o tym myślicie ? Wydawało mi się że tam jest to obowiązek.
Po winie wychodzi że powinien być srebny a jest złoty czy to tylko nieścisłość w Vinie.

dorsiu 01-12-2017 20:58

Odp: S-Max do 25k - diesel 2.0
 
Ja bym go raczej odpuścił, już ta liczba właścicieli w NL sugeruje, że 200 tys. przebiegu to on miał dawno za sobą. Pewności nie ma, ale na 99% skręcony. Może koledzy od magicznych kul mają jakieś dane o przebiegu.

Wicik 02-12-2017 06:47

Odp: S-Max do 25k - diesel 2.0
 
nie rozumiem paniki dotyczącej przebiegu? osobiśćie od 10 lat prauje w Holandii, autostrady - bajka, drogi krajowe - bajka
Skodzina mojej żony zakupiona od mojej firmy miała 360, teraz 400, do dziś od wymiany do wymiany oleju śmiga z dolewką 0.5l, co na silnik, który miał być padaka (na popmpo wtryskach a nie common rail) śmiga i ma się dobrze, w aucie przy silniku nie było robione nic - dopiero teraz wtryski dają o sobie znać (słaby rozruch na ciepłym)
zawieszeniowo - bajka, zero korozji, w NL w przeciwieństwie do DE jest mniej soli na zime, znacznie mniej - więc przebiegów nie nalezy się bać, pod warunkiem stanu technicznego auta, mechanicznie (wtryski, turbo) to zawsze można ogarnąć regenarcja lub wymianą na nowe/używane
gorzej jak auto jest po powodzi, dachowaniu, klepaniu i składaniu z 3
coś co już rdzewieje - będzie tylko gorzej, można ratować ale to tylko oszukiwanie samego siebie

czeslaw555 02-12-2017 07:08

Odp: S-Max do 25k - diesel 2.0
 
Nie rozumiesz? Trzeba się bać tych co oszukują, przebieg to nie jedyna wada

Wicik 02-12-2017 10:52

Odp: S-Max do 25k - diesel 2.0
 
Cytat:

Napisał czeslaw555 (Post 2895614)
Nie rozumiesz? Trzeba się bać tych co oszukują, przebieg to nie jedyna wada

Nie trza się ich bać-oni tylko reagują na „zapotrzebowania rynku Januszy”
A taki „janusz” jeden z drugim od razu jak widzi przebieg 300+reaguje konwulsjami, woli jak na zegarkach jest 198, max 199 tys

Ogłoszenia trzeba czytac, sprawdzać-jeździć, oglądać-porównywać:)
I przede wszystkim - się nie bać-uczciwy hamdlarz się jeszcze chyba nigdy niczego nie dorobił-zawsze kantują-trzeba tylko spośród „rodzynków” wyszukać sobie tego najmniej zajeżdżonego-w De czy NL koszty napraw mechanicznych kosztują więcej niż w Pl ze względu na roboczogodziny - więc jeżeli auto ma nalatane 300+ to znaczy to tylko tyle że jest dotarte i liczyć się z nieco większym pakietem startowym (regeneracja wtrysków/turbo/dpf)
To wszystko jest do ogarnięcia

czeslaw555 02-12-2017 12:56

Odp: S-Max do 25k - diesel 2.0
 
Ooo dzięki za wyjaśnienie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.