Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] Jaki kupić interfejs diagnostyczny ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=246349)

marel12467 21-06-2016 16:48

Jaki kupić interfejs diagnostyczny ?
 
Witam zwracam się z prośbą o pomoc w zakupie interfejsu diagnostycznego do kugi mk1 rok pr 2012 czy elm327 będzie dobrym wyborem ? Jakich programów należy używać do diagnostyki , mówimy tutaj o programach pod komputer typu laptop

tedi_k 21-06-2016 19:26

Odp: pomoc w zakupie interfejsu diagnostycznego
 
Polecamy forumowy interfejs/program "szukaj" zwany popularnie szukajką...:027:
Qurchę ile ścierpieć można wątków o "szukaniu interfejsu i programu"...

robson3231 22-06-2016 20:13

Odp: Jaki kupić interfejs diagnostyczny ?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

gruniu 01-08-2016 19:33

elm327 v3 i kuga 2.0 tdci
 
czy elm327 v3 (stn1170) obsluzy kuge 2.0 tdci 2011r?

slawek-kali 01-08-2016 19:42

Odp: elm327 v3 i kuga 2.0 tdci
 
tak

Tomek2907 15-01-2017 10:31

Odp: Jaki kupić interfejs diagnostyczny ?
 
Właśnie próbowałem podłączyć takiego ELM-a co prawda na Bluetooth do Kugi TDCI z 2011 roku i niestety nie da rady. Ani komputer ani telefon oczywiście na bluetooth nie łączy się z interfejsem , nie mówić już o łączeniu się z jakimkolwiek modułem. Jet to bardzo dziwne bo wpinam interfejs do Mondeo MK3 z 2004 i wszystko działa super. Może ktoś miał już podobny problem ? Interfejs jest z automatycznym przełącznikiem HS/MS CAN i w programie Forscan mam ta opcje ustawiona na auto. Zresztą laptop nie zestawia samego połączenia po bluetooth , tak jak by interfejs nie miał zasilania . Próbuje na włączonym zapłonie . Może trzeba tu zastosować jakiś inny sposób podłączania ?
Pozdrawiam

gricho 15-01-2017 20:32

Odp: Jaki kupić interfejs diagnostyczny ?
 
ja używam do diagnostyki V-Scan STN1170 ELM327 v3 FORD USB na chipie STN1170

gastro21 12-12-2018 18:32

interfejs diagnostyczny dla kugi
 
Witam jestem tutaj nowy. Nie jestem pewien czy takiego tematu już nie było ale ja nie znalazłem. Chciałbym się dowiedzieć czy ten produkt jest cokolwiek warty [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Antej 12-12-2018 19:07

Odp: interfejs diagnostyczny dla kugi
 
Cena wyższa jak za wersję kablową, użyteczność na niewiele wyższym poziomie co wtyczki za 20zł.
Tzn. przeczyta błędy, skasuje błędy, obsłuży wszystkie moduły, ale już programowanie to na własne ryzyko użytkownika.
Kabel daje większą pewność że auto przeżyje.

lewy87r 13-12-2018 08:52

Odp: Jaki kupić interfejs diagnostyczny ?
 
Gastro, ja ostatnio szukałem bo jako świeżak z fordem, i ważne by wtyczka czytała
FORD HS CAN
FORD MS CAN
(jak dla mojego auta) - dostęp do większej ilości modułów.
Zapewne są tańsze rozwiązania po bluetooth. Ewentualnie jakieś przeróbki.
Do kasowania błędów, czytania logów itp w zupełności ci wystarczy. Lecz tu zawsze kwestia kasy :)

Ja kupiłem wersje przewodową - która mi służy jedynie do kasowania ewentualnych błędów i przeglądania parametrów (i nie wiem czy zrobiłem słusznie). A problem mam nie mały z łączeniem bo muszę komputer "zabierać" żonie by cokolwiek zobaczyć, a takto było by z telefonu...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.