Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Schemat instalacji elektrycznej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=83849)

falder 17-11-2009 10:45

Schemat instalacji elektrycznej
 
Witam.

Czy ma ktos moze schemat instalacji elektrycznej samochodu Ford Focus C-Max a w szczegolnosci instalacji fabrycznych czujników parkowania, lokalizacji centralek parktronic'u.?

Dodam ze mam C-maxa z parktronic'iem przod i tyl.

Z gory bardzo dziekuje.

danzo 17-11-2009 20:53

Odp: Schemat instalacji elektrycznej Focus C-Max
 
U mnie jest parktronic tylko z tyłu a centralka (czarna skrzynka)w prawym boczku w bagażniku dostać się jest prosto jedna śrubka w schowku reszta na zaczepach :)

Koyot. 23-11-2009 09:40

Odp: Schemat instalacji elektrycznej Focus C-Max
 
dla 8 czujników centralka jest w tym samym miejscu tyle ze ma 8 wyjsc a nie 4

Nie-psuj 15-07-2011 16:04

Odp: Schemat instalacji elektrycznej Focus C-Max
 
W związku z tematem, chciałbym go odświeżyć. Posiadam c-maxa 1.8 16v z 2006 roku. Parktornic mi nie działa. Bezpieczniki ok. więc zacząłem szukać dalej doszedłem do centralki i sprawdziłem napięcie na stykach i co ciekawe nie zauważyłem tam napięcia 12V. Co może być przyczyną(dodam że przewody sprawdzone) że nawet diagnoza serwisowa nie chciała się połączyć z tym modułem? Oraz mam kolejne pytanie na którym z pinów powinno pojawić się napięci przy module parktrinica? z góry dziękuje za sugestie.

Lukasz6 08-10-2012 05:44

Schematy elektryczne
 
Szukam i nie mogę nigdzie znaleść dokładnego schematu do instalacji elektrycznej. Poprzednio miałem nissana i tam były takie schematy, opisujące każdą kostkę w którym miejscu jest i jakie przewody odchodzą.
Może któryś podpowie co to są za grube przewody zielony i czarny które idą po prawej stronie w słupku.

tedi_k 08-10-2012 09:39

Odp: Schematy elektryczne
 
Schematy są na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].

shield22 11-05-2013 19:26

Poszukuje schematu elektrycznego
 
Witam pompa paliwa przestała podawać paliwo, chciałbym ją sprawdzić na krótko może ktoś ma schemat elektryczny albo wie który kolor przewodu to + i -

komar18 11-05-2013 22:54

Odp: Poszukuje schematu elektrycznego
 
1 załącznik(i)
schemat do silnika 1.6 B. pompa paliwa to 22

shield22 12-05-2013 10:35

Odp: Poszukuje schematu elektrycznego
 
Dzięki wielkie za schemat ale u mnie są całkiem inne kolory jest zielony ( gruby ) i czarny, brązowy, czerwono biały. Może ktoś ma schemat do silnika 1,8

tedi_k 12-05-2013 14:04

Odp: Poszukuje schematu elektrycznego
 
1 załącznik(i)
Jak poszukasz "schematy z rosyjskiego forum", to będziesz mógł sobie ściągnąć całe, kompletne schematy samochodu. Masz tu kawałek schematu sterowania dla Twojego silnika. Przewód zielono-pomarańczowy to + pompy a czarny to -. Reszta to przewody czujnika poziomu paliwa.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.