Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=68925)

jaco_slask 04-05-2009 14:10

Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
Witam
Jaki jest (powinien być) zasięg pilota centralnego zamka?
Mój pilot reaguje dopiero gdy podejde do auta ok 6m. Czy to jest normalne? Moze bateria jest na wyczerpaniu? Jeśli tak to czy aby ja wymienc należy zachować jakieś warunki (np czas wymiany, aby sie nie skasowaly ustawienia itp)

pozdrawiam

upsik 04-05-2009 15:07

Odp: Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
Te piloty tak już mają, działają z kilku metrów zależnie z której strony podejdziesz do autka. U mnie jest podobnie. Wymieniałem też bateryjkę i nie śpieszyłem się z tym. Nic się nie zmieniło i plot działa nadal tak samo.

franczesko 04-05-2009 15:11

Odp: Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
duzy zasieg tez nie jest wskazany, ponieważ niechcący gdzieś np. w domu naciśniesz i samochód na podwórku bd otwarty

Generał 04-05-2009 22:16

Odp: Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
Ja daje rade otworzyc samochód jak wychyle sie lekko przez okno a autko stoi na parkingu ( mieszkam na 3 piętrze) ;p

GTomek 04-05-2009 23:14

Odp: Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
Cytat:

Napisał Generał (Post 1155483)
Ja daje rade otworzyc samochód jak wychyle sie lekko przez okno a autko stoi na parkingu ( mieszkam na 3 piętrze) ;p

to jakiś chyba fart masz ja jak podejdę na ok 5-6m do auta to dopiero kontaktuje

SrebnaStrzała 05-05-2009 03:19

Odp: Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
Cytat:

Napisał GTomek (Post 1155531)
to jakiś chyba fart masz ja jak podejdę na ok 5-6m do auta to dopiero kontaktuje

No to ja mam jakis magiczny kluczyk bo mi łapie z 20 metrów. Zawsze można spróbować patent z TopGear z przystawieniem kluczyka do głowy, albo szyi pod warunkiem że kluczyk jest radiowy a nie na podczerwień. W moim przypadku się sprawdza:)

Generał 05-05-2009 12:13

Odp: Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
A no to jak widac mam farta ;d
A co ma dać przyłożenie kluczyka do głowy albo szyi?

krzysiekj1990 05-05-2009 15:04

Odp: Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
daje lpeszy zasieg wtedy jakby antena wez zlap antene radiowa gdy chrzeszczy od razu czystszy dzwiek POZDRAWIAM

Generał 05-05-2009 18:14

Odp: Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
O takiego bajeru to nie znałem pewnie sie przyda jak bateria bedzie na wykończeniu hehe ciekawe tylko co ludzie pomyslą jak bede se kluczyk do głowy przykładał i otwierał samochod

Mariusz 05-05-2009 18:29

Odp: Jaki jest zasięg pilota centralnego zamka?
 
Pomyślą, że gościu ma niezły "zakręt":wink::wink:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.