Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Aluminiowe nakładki na padały czy ktos juz montował ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=241218)

Black & White 21-03-2016 19:18

Aluminiowe nakładki na padały czy ktos juz montował ?
 
Witam, widząc kilku kupujących nakładki alu na alledrogo [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], zastanawiam się czy, ktoś z forum założył takie coś. Fabrycznie można było sobie zamówić, ja brałem co było na stoku.

Bump:

gandolfinek 22-03-2016 06:06

Odp: Aluminiowe nakładki na padały
 
Myślałem też o tym, hmm na razie mam w obserwowanych.
Ale faktycznie opinia kogoś kto je posiada byłaby cenna, ponieważ dość mocno odstaje w nich guma (na fotach) i czy tak jest w rzeczywistości?

siebek 22-03-2016 06:15

Odp: Aluminiowe nakładki na padały
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] chyba takie montował. Szukałem czegoś podobnego do manuala ale ciężko ;)

kruger 22-03-2016 10:21

Odp: Aluminiowe nakładki na padały
 
Mam takie, tyle że bez podstopnicy. Nakładka na gaz powoduje, że jest większa powierzchnia pedału co mi bardzo odpowiada. Nakladka na sprzęgło jest tej samej wielkości co oryginalna guma. Po ponad 20 kkm z tymi nakladkami mogę polecić z zastrzeżeniem, że na sprzegle lekko te ozdobne gumki się wytarły.

siebek 22-03-2016 15:40

Odp: Aluminiowe nakładki na padały
 
Chyba na hamulcu, bo w PS chyba pedału sprzęgła nie ma :razz:

goodi 22-03-2016 15:49

Odp: Aluminiowe nakładki na padały
 
Czy ktoś zakładał taki zestaw z podstopnicą? Mam oryginalne nakładki do wersji w automacie, ale producent nie wiedzieć czemu właśnie tej podstopnicy poskąpił. Chciałbym się dowiedzieć, jak się ten zestaw trzyma po montażu. Może się skuszę dla samej podstopnicy,o ile będzie wizualnie pasować. Jeśli ktoś chce same pedały, możemy się dogadać. Mam do tej firmy 40 minut jazdy, to mogę po świętach podjechać obejrzeć, jak się to z bliska jakościowo prezentuje. No chyba, że jest ktoś z Puław, kto już widział zestaw na własne oczy.

Rothmans 22-03-2016 17:37

Odp: Aluminiowe nakładki na padały
 
Cytat:

Napisał kruger (Post 2562514)
Mam takie, tyle że bez podstopnicy. Nakładka na gaz powoduje, że jest większa powierzchnia pedału co mi bardzo odpowiada. Nakladka na sprzęgło jest tej samej wielkości co oryginalna guma. Po ponad 20 kkm z tymi nakladkami mogę polecić z zastrzeżeniem, że na sprzegle lekko te ozdobne gumki się wytarły.

A gdzie ty masz sprzęgło :diabel2: ?
Godi
jakby była możliwość w tej firmie w Puławach dokupienie samej podstępnych to jestem zainteresowany- mam oryginalne nakładki na pedały.

goodi 22-03-2016 17:54

Odp: Aluminiowe nakładki na padały czy ktos juz montował ?
 
Podjadę do nich, ale już po świętach. Przymierzę do swojego pędzidła i zobaczę, jak pasuje wymiarowo i wizualnie do oryginalnych nakładek.

kruger 22-03-2016 19:00

Odp: Aluminiowe nakładki na padały
 
Cytat:

Napisał siebek (Post 2562686)
Chyba na hamulcu, bo w PS chyba pedału sprzęgła nie ma :razz:

Tjaaaa, pewnie, że na hamulcu:)

Black & White 23-03-2016 16:48

Odp: Aluminiowe nakładki na padały czy ktos juz montował ?
 
Z tego co udało mi się ustalić na ebayu, to jest to chiński produkt, jednakże montaż jest bezinwazyjny gdyż sportowe nakładki nakłada się na padały po uprzednim ściągnięciu tych fabrycznych gum. Jednym słowem są to nakładki alu ale na podkładzie z gumy! Chyba się jednak skuszę...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.