Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=158945)

_MŁYNEK_ 02-06-2012 09:32

S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie.
 
Koledzy wpadł mi w oko ten s-max...

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czy warto się nim zainteresować? Mam do zjechania pół Polski aby go obejrzeć, a może ktoś go już oglądał?

Ta książka serwisowa tak ma lecieć? 2x te same wpisy?

Lub ewentualnie ten s-max:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tylko kurka silniczek może być trochę za za słaby ja na mnie :(

RafałB 02-06-2012 09:40

Odp: S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie.
 
Co do pierwszego to:
1.Ładne wyposażenie.
2.Przebieg/do ceny realny i chyba chociaż 1 prawdziwy na alledrogo ;)
Tyle ode mnie.

2-gi:
1.Silnik 1.8 dla mnie odpada...

czeslaw555 02-06-2012 10:15

Odp: S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie.
 
1. warto się zainteresować ,kolega z forum sprawdzi auto po VIN jest taki wątek o VIN , wg.mnie warto się temu przyjrzeć z bliska ,chyba nie jest to od handlarza, co do książki serwisowej jakoś tak niedbale robią te wpisy ,spotkałem się już z tym parokrotnie ale po sprawdzeniu po VIN potwierdzały się wpisy, jak tutaj będzie nie wiem .Szkoda że nie ma tempomatu ,w moim przypadku bardzo potrzebna i przydatna sprawa :)
2. auto od handlarza ,osobiście unikam takich aut .

ella 02-06-2012 17:27

Odp: S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie.
 
Popieram Czeslawa555-unikaj handlarzy.

wacha5 03-06-2012 21:01

Odp: S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie.
 
Od handlarza od razu oznacza mina? Ten czlowiek samamu pewnie kupil go od handlarza i po jakimś czasie sprzedaje. To oznacza że auto jest już godne zaufania?

czeslaw555 04-06-2012 02:35

Odp: S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie.
 
Cytat:

Napisał wacha5 (Post 1835970)
Od handlarza od razu oznacza mina? Ten czlowiek samamu pewnie kupil go od handlarza i po jakimś czasie sprzedaje. To oznacza że auto jest już godne zaufania?

nie bardzo rozumiem o co ci chodzi ,o co pytasz ?
na 100 aut jedno może się trafić dobre i jak masz blisko do niego to możesz ryzykować wyjazd i oględziny

wacha5 05-06-2012 12:20

Odp: S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie.
 
Po prostu nie widzę sensu na dzielenie aut na te od handlarza i te od prywatnej osoby. Każde auto to indywidualny przypadek i szufladkowanie ich zanim sie je zobaczy nie ma sensu. Handlarze często kupują od prywatnych, a prywatni od handlarzy, potem te auta ponownie trafiają na rynek i się mieszają.

czeslaw555 05-06-2012 13:22

Odp: S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie.
 
Cytat:

Napisał wacha5 (Post 1836620)
Po prostu nie widzę sensu na dzielenie aut na te od handlarza i te od prywatnej osoby. Każde auto to indywidualny przypadek i szufladkowanie ich zanim sie je zobaczy nie ma sensu. Handlarze często kupują od prywatnych, a prywatni od handlarzy, potem te auta ponownie trafiają na rynek i się mieszają.

rozumiem że znasz się na tym ,co jak od kogo kto kupuje ? wg.mnie nie masz bladego pojęcia o tym co i jak się kupuje ,szczególnie będąc handlarzem, ale to twoje pieniądze nie moje więc jak wydasz je wg. tego scenariusza to mnie nie będzie to bolało ,szkoda że nie chcesz zmienić zdania ale handlarze też muszą komuś sprzedawać .1/1000 auto jest OK reszta szmelc

Slartibartfast 05-06-2012 14:21

Odp: S-max z Kościeżyny & Międzychodu - proszę o opinie.
 
Ten srebrny ma źle spasowany element tylnego prawego błotnika dochodzący do zderzaka - może tam kiedyś dostał...
Możliwe, że wymieniana tylna szyba- z lewej na dolnym łuku przy łączeniu z klapą jest większa szpara


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.