Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Centralny zamek + elektryk fachowiec (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64069)

siena 09-03-2009 08:13

Centralny zamek + elektryk fachowiec
 
Wszyscy wiemy jak w focusach zachowują się centralne zamki (same się zamykają, otwierają, działają tylko jak jest ciepło i sucho, itp). Czy znacie dobrego elektryka ze Szczecina lub okolic, który zmierzyłby się z tym ustrojstwem?

Osobiście mam już dość tego babola i chętnie wyeliminowałbym go.

kokos12 10-03-2009 08:14

Odp: Centralny zamek + elektryk fachowiec
 
SIENA jeśli ci nie przeszkadza że police to moge ci dać namiar na magika od alarmów i dość taniego który nie trafił jeszcze na taki który by go rozłożył.

siena 10-03-2009 21:49

Odp: Centralny zamek + elektryk fachowiec
 
Tu nie chodzi o alarm, ale bardziej o elektronike - tak mi się przynajmniej wydaje. Jeśli fachura zajmuje się również takimi sprawami to chętnie podjadę do niego. Będę wdzięczny za namiary.

mad 11-03-2009 17:24

Odp: Centralny zamek + elektryk fachowiec
 
Cytat:

Napisał kokos12 (Post 1109182)
SIENA jeśli ci nie przeszkadza że police to moge ci dać namiar na magika od alarmów i dość taniego który nie trafił jeszcze na taki który by go rozłożył.


A zakład ma w garażu ;)

kokos12 11-03-2009 22:54

Odp: Centralny zamek + elektryk fachowiec
 
MAD a skad wiesz ??

wojtekor 11-03-2009 22:59

Odp: Centralny zamek + elektryk fachowiec
 
niech ma zaklad w szopie byleby dobrze robil...

MAD byles kiedys w Indiach? Ja tam mieszkalem pare lat, tam kazdy 'zaklad mechaniki pojazdowej' to gosc co siedzi na krawezniku i ma porozkladane wokol siebie narzedzia... A jak jest dobry to cala ulica potrafi byc przez dobe zablokowana bo auta staja w kolejce...

ach, piekny to i ciekawy kraj :)

bambelo 12-03-2009 15:33

Odp: Centralny zamek + elektryk fachowiec
 
Cytat:

Napisał wojtekor (Post 1110824)
niech ma zaklad w szopie byleby dobrze robil...

MAD byles kiedys w Indiach? Ja tam mieszkalem pare lat, tam kazdy 'zaklad mechaniki pojazdowej' to gosc co siedzi na krawezniku i ma porozkladane wokol siebie narzedzia... A jak jest dobry to cala ulica potrafi byc przez dobe zablokowana bo auta staja w kolejce...

ach, piekny to i ciekawy kraj :)

...ostatnio gdzieś w tv właśnie oglądałem program o takich ,,magikach,, gdzie właśnie prosto na ulicy robią coś z wydawałoby się niepotrzebnego już grata coś co dalej służy w innym celu ;)
a że w garażu??? - jak pisze MAD .....Artur także naprawiał wcześniej w zwykłym garażu w Mierzynie ;)

mad 13-03-2009 20:26

Odp: Centralny zamek + elektryk fachowiec
 
Ale żeście na mnie naskoczyli.... Wiem gdzie ma ten warsztat, wiem gdzie wcześniej się uczył...
..i nie napisałem że jeździ OOOO.

Przecież nie napisałem że jest zły/dobry. :)

bambelo 13-03-2009 21:51

Odp: Centralny zamek + elektryk fachowiec
 
Cytat:

Napisał mad (Post 1112348)
Ale żeście na mnie naskoczyli.... Wiem gdzie ma ten warsztat, wiem gdzie wcześniej się uczył...
..i nie napisałem że jeździ OOOO.

Przecież nie napisałem że jest zły/dobry. :)

eeee tam zaraz naskoczyli :) ale po co ta aluzja ,, A zakład ma w garażu ;) ,, zamiast kogoś polecić sprawdzonego kto by sobie poradził z takim problemem co do elektryki ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.