Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST 3.0 Benzyna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=118086)

Blazej 23-12-2010 22:30

Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST 3.0 Benzyna
 
Witam, aktualnie posiadam zwykłą wersje 1.8 benzyna. zaczalem przegladac ogloszenia dotyczace Mondeo ST 3.0 I moje pytanie, czy jest tak samo jak w przypadku samochodow typu audi a3 s line czy golf gti ze samochody sa orane i nie wytrzymuja dlugo po kupnie. Czy dlugo trzebaszukac takiego samochod zeby go kupic i nie wtopic ;> i jaka powinna byc cena takiego samochodu

00lukas00 23-12-2010 22:47

Odp: Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST RS
 
Witam, a jak wygląda Mondeo RS ST czy była taka wersja, Focus RS jest to wiem ale Mondeo ????

Blazej 23-12-2010 22:57

Odp: Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST RS
 
Witam, chodzi mi glownie poprostu o wersje sport, napisalem tak poniewaz czesto pojawiaja sie watki RS i ST :)

00lukas00 23-12-2010 23:09

Odp: Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST RS
 
Ja dokładnie nie wiem, nie zrozum mnie źle z tego co się orientuję to sportową wersją Mondeo jest wersja ST, może ktoś widział RS ST ???

jagrall 23-12-2010 23:22

Odp: Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST RS
 
ładne st220 niełatwo kupić. próbowałem i wylądowałem z dieslem, większy wybór i dlatego łatwiej znaleźć sensownego. ja propostu nie miałem czasu pół roku szukać auta

Blazej 23-12-2010 23:33

Odp: Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST RS
 
no ciekawa wersja z tym samochodem , jak wpisuje na allegro to na 20 aukcji to polowa to "stylizacja" w wersji disel, lub znaczna ilosc kombi. czyli zeby dobrze kupic trzeba sie pobawic w szukanie ;>

corneliusab 24-12-2010 09:25

Odp: Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST 3.0 Benzyna
 
Ja auto szukalem jakies 3 miechy, chcialem mk3 w kombiaku w wersji ghia z tempomatem, silnik 2.0 lub 2.5 benzyna. W koncu znalazlem takiego i mam jeszcze dodatkowo miedzy innymi czarne skory i xenony, no ale sie naszukalem troche. Wiem, ze kolega MAG chce sprzedac swojego ST albo juz sprzedal, musisz sie go zapytac. Tu mozesz sobie fotki oblookac [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] no chyba, ze umiesz po szwedzku :D

Pozdrawiam

Blazej 24-12-2010 10:49

Odp: Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST 3.0 Benzyna
 
w zupelnosci nie interesuje mnie kombi to 1 sprawa, a 2 nie powiedzialem ze juz teraz kupuje ;) pozdrawiam

corneliusab 24-12-2010 10:52

Odp: Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST 3.0 Benzyna
 
W 1 poscie nie napisales, ze nie interesuje Cie kombi:), zalozylem, ze szukasz juz zeby kupic:). Widze, ze jestes tez z GD, a jaka dzielnica:?:

Pozdrawiam

Blazej 24-12-2010 11:27

Odp: Co myślicie o używanych Mondeo Mk3 ST 3.0 Benzyna
 
Temat zalozylem w innym dziale moze dlatego tak to wyglada ;) zostal tu przeniesiony ;) wiec wybacz wszystkie nie dociagniecia, wiesz co ja ogolnie aktualnie to caly GDA, mieszkalem na Morenie aktualnie troszek za Gdanskiem. a Ty ;>


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.