Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Wtryski jaki warsztat - pilne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=255320)

Daro26 12-12-2016 16:23

Wtryski jaki warsztat - pilne
 
Witam,

Pilnie szukam dobrego warsztatu, który zajmuje się naprawą / regeneracją w rozsądnych cenach wtrysków oraz pomp do TDCI we Wrocławiu i okolicach:

Jestem po weryfikacji wtrysków w Bosh Service Matkowski w Pietrzykowicach, ale cena regeneracji 700 zł 1 szt, mam uszkodzone 2, ale zalecają zrobić komplet. Pompa niby ok. Cena dla mnie masakryczna, prawie połowa wartości auta.

Znalazłem serwis Granpol Smolna 51 koło Oleśnicy, opinie mają aż dziwne dobre w internecie, ale znalazłem też kilka bardzo negatywnych. Tutaj rozmowa przez tel. sensowna dosyć, że trzeba zacząć od pompy bo to ona na 99 % zniszczyła wtryski, oni mogą mi zregenerować wtryski, ale nie dają żadnej gwarancji jeśli pompa jest trafiona. Jak z kolei zatankowałem złe paliwo, to czyszczenie układu, nawet o zmianie baku coś mówił.

Pytanie kto ma jakiś sprawdzony warsztat, to proszę o pilną informację, auto w tej chwili stoi, rozkręcone i nie wiem co z nim dalej robić.

Marek 12-12-2016 18:10

Odp: Wtryski jaki warsztat - pilne
 
Cytat:

Napisał Daro26 (Post 2710038)
auto w tej chwili stoi, rozkręcone i nie wiem co z nim dalej robić.

Sprzedaj tak jak jest i nie pchaj się w koszta.
Nikt Ci tej kasy nie zwróci przy sprzedaży.
Zakładów masz kilka podanych w temacie "warsztat we Wrocławiu. Wybierz Sobie,który chcesz bo każdy ma dobre i złe opinie. Wszystkim nie dogodzisz...

Daro26 12-12-2016 20:35

Odp: Wtryski jaki warsztat - pilne
 
Cytat:

Napisał Marek (Post 2710101)
Sprzedaj tak jak jest i nie pchaj się w koszta.

No to mnie pocieszyłeś...ale chyba nie każdy przy takiej usterce sprzedaje samochód. Wątek o warsztatach prześledziłem, ale nikt nie opisuje tam sensownego miejsca, które specjalizuje się w takich naprawach. Ja auto robię u p. Tomka i Auto Rap na Terenowej, ale one nie robią wtrysków.

Marek 13-12-2016 04:22

Odp: Wtryski jaki warsztat - pilne
 
Zrobisz jak zechcesz. Pewnie,ze wiele osób robi bo ma auto igłę,tak Sobie chce itp..
Ja osobiście nie wsadziłbym 3-4 tys. żeby jeździło ale to nie moje auto.

Daro26 13-12-2016 06:02

Odp: Wtryski jaki warsztat - pilne
 
Wlasnie dlatego pisze na forum bo szukam opcji, nie wierze ze nikt tego tematu nie robil i moze cos poradzic. Nie ma opcji ze wloze w to 3 tys bo to naprawa ekonomicznie nieoplacalna. Moze wystaczy np. zrobic 2 wtryski lub wstawic uzywki i jezdzic dalej. Wiesz idac Twoim tropem to przy kazdej wiekszej naprawie np.dwumasa trzeba by sprzedawac auto, a to chyba nie tedy droga.

Marek 13-12-2016 20:26

Odp: Wtryski jaki warsztat - pilne
 
Cytat:

Napisał Daro26 (Post 2710321)
idac Twoim tropem to przy kazdej wiekszej naprawie np.dwumasa trzeba by sprzedawac auto, a to chyba nie tedy droga.

To już zależy od wartości auta :) W Twoim przypadku bym nie robił...
Rok temu miałem cabrio wartości 3.000. Miałem zrobić uszczelkę pod głowicą, a okazało się,że najlepiej remont silnika lub inny motor(ok.1000-1500 z robotą). Sprzedałem za 1300 i dołożyłem kasę za remont do zakupu kolejnego auta.

Wszystko możesz po taniości tylko co to da jak pompa opiłkuje i zaraz wykończy Ci te dwa używane wtryski plus dwa, które jeszcze żyją? Naprawa na chwilę i koszta powrócą.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.