Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=148949)

mondek1808 24-01-2012 22:24

Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
Koledzy prosze o pomoc ... Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio (chodzi mi o wiadomosci ktore sa np o rowmnej godzienie wtedy radio samo sie podglasnia ) u mnie od ostaniego sprzatanaia podglasnia sie tak bardzo ze mozna zawału dostac .... Pozdrawiam

RADIO Ford 6000 CD 5000 C

TOMAS 24-01-2012 22:25

Odp: Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
Podaj jeszcze jakie radio

mondek1808 25-01-2012 10:26

Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
RADIO Ford 6000 CD 5000 C

bulion771 25-01-2012 11:28

Odp: Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
Jest coś takiego w ustawieniach radia jak TA (Traffic Announcements).
Przerywa odtwarzanie np CD w czasie nadawania komunikatów drogowych.
W tej chwili nie pamiętam jak dokładnie to jest i nie mogę sprawdzić ale wydaje mi się, że jest tam ustawianie TA VOL. Być może, że to jest to.

mondek1808 25-01-2012 11:44

Odp: Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
Bede sprawdzał czy jest cos takiego ... Jak dasz rady kolgo prosze o potwierdzenia jak to dokladnie zrobic dzieki za pomoc pozdrawiam

mondek1808 25-01-2012 12:12

Odp: Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
I sprawdzone... Nie mam nic takiego... jest TA - L local i TA -D distans czy cos takiego ale nie ma nigdzie opcji TA-Vol . musze cos z tym zrobic bo normalnie jak slucham radia tak na 4-6 vol a na wiadomosciach podglasnia sie do 16 vol normalnie zawał :lol: pomocy koledzy ...

TomekM_1983 25-01-2012 12:47

Odp: Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
Wydaje mi się że najprostszym rozwiązaniem byłoby wyjęcie bezpiecznika radia na chwilę aby zgubiło wszystkie ustawienia użytkownika i uruchomiło się z fabrycznymi. Warunek - znać kod do radia :)

bulion771 25-01-2012 16:38

Odp: Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
Cytat:

Napisał TomekM_1983 (Post 1771622)
Wydaje mi się że najprostszym rozwiązaniem byłoby wyjęcie bezpiecznika radia na chwilę aby zgubiło wszystkie ustawienia użytkownika i uruchomiło się z fabrycznymi. Warunek - znać kod do radia :)

Wydaje mi się, że dobrze byłoby wiedzieć co i jak się w radiu ustawia a nie kasować ustawienia.

komarkutno 25-01-2012 17:39

Odp: Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
Cytat:

Napisał mondek1808 (Post 1771443)
Koledzy prosze o pomoc ... Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio (chodzi mi o wiadomosci ktore sa np o rowmnej godzienie wtedy radio samo sie podglasnia ) u mnie od ostaniego sprzatanaia podglasnia sie tak bardzo ze mozna zawału dostac .... Pozdrawiam

RADIO Ford 6000 CD 5000 C

Wprawdzie nie mam takiego radia ale zobacz czy nie masz aktywnej funkcji NEWS ona w większości radyjek odpowiada za przełączanie na stacje które nadają wiadomości dla tej funkcji mozna osobno regulowac glośność wiadomości poprostu przyciszając jak przełączy na stacje z wiadomościami.

mondek1808 25-01-2012 19:38

Re: Jak mozna zmniejszycz siłe glosu wiadomosci w radio
 
Z opcja NEWS lub bez niej radio dalej sie podglasnia... a nigdzie nie moge znalesc opcji regulacji sily glosu ... I dalej nie wiem co robic chyba wyjme ten bezpiecznik bo kod do radyjka mam... Jak by ktos mial jakis pomysl dajcie znac z gory dziekuje i pozdrawiam ...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.