Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=258197)

Raschey 04-02-2017 22:45

Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
Witam,
Będę miał parę rzeczy do ogarnięcia w Mondeo MK4, które wyszły na ścieżce diagnostycznej. Szukam kogoś kto nie będzie chciał wymieniać od razu części, tylko naprawi.
Co stwierdził diagnosta.
1. Oberwana guma w tulejce wahacza wzdłużnego tylnego z prawej strony - mechanik, u którego robiłem wcześniejsze MK3 mówi, że nie da się wymienić samej tulejki i trzeba założyć oryginał. Koszt naprawy 1k PLN razem z ustawieniem geometrii.
Można kupić samą tulejkę: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Potwierdzenie jest na forum, że ludzie wymieniają i jest ok.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Szukam kogoś kto to zrobi.
2. Luzy w przekładni kierowniczej na listwie - mechanik, u którego robiłem wcześniejsze MK3 mówi, że maglownica na 100% regeneracji (nawet nie oglądał). Koszt naprawy 1k PLN. Na forum chłopaki piszą, że da się skasować luzy dokręcając odpowiednią śrubę i wcale nie trzeba do tego rozbierać pół auta.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Szukam kogoś kto to zrobi.
3. Szukam kogoś kto by przeczyścił EGR i ewentualnie kolektor jeśli jest taka potrzeba.
4. Jeszcze jest do ogarnięcia temat regulacji wysokości siedzenia kierowcy czyli wymiany zębatki na mosiężną.

matelek 05-02-2017 12:33

Odp: Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
Cytat:

Napisał Raschey (Post 2742864)
Witam,
Będę miał parę rzeczy do ogarnięcia w Mondeo MK4, które wyszły na ścieżce diagnostycznej. Szukam kogoś kto nie będzie chciał wymieniać od razu części, tylko naprawi.
Co stwierdził diagnosta.
1. Oberwana guma w tulejce wahacza wzdłużnego tylnego z prawej strony - mechanik, u którego robiłem wcześniejsze MK3 mówi, że nie da się wymienić samej tulejki i trzeba założyć oryginał. Koszt naprawy 1k PLN razem z ustawieniem geometrii.
Można kupić samą tulejkę: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Potwierdzenie jest na forum, że ludzie wymieniają i jest ok.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Szukam kogoś kto to zrobi.
2. Luzy w przekładni kierowniczej na listwie - mechanik, u którego robiłem wcześniejsze MK3 mówi, że maglownica na 100% regeneracji (nawet nie oglądał). Koszt naprawy 1k PLN. Na forum chłopaki piszą, że da się skasować luzy dokręcając odpowiednią śrubę i wcale nie trzeba do tego rozbierać pół auta.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Szukam kogoś kto to zrobi.
3. Szukam kogoś kto by przeczyścił EGR i ewentualnie kolektor jeśli jest taka potrzeba.
4. Jeszcze jest do ogarnięcia temat regulacji wysokości siedzenia kierowcy czyli wymiany zębatki na mosiężną.

Lawinowa 14, Jacek Grudzień - ja u niego serwisuję wszystkie swoje auta jak jesteś zainteresowany, to mogę podać ci nr tel.

Raschey 05-02-2017 13:29

Odp: Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
Poproszę na PW

matelek 05-02-2017 18:08

Odp: Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
Cytat:

Napisał Raschey (Post 2743121)
Poproszę na PW

poszło

slawek-kali 05-02-2017 18:24

Odp: Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
Zapytaj moze @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Baxior 06-02-2017 13:00

Odp: Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
ja robiłem u Motorka szybko i za rozsądną kasę

motorek26 kontakt 608482219

Sobolewicz 08-02-2017 21:18

Odp: Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
Cytat:

Napisał Baxior (Post 2743764)
motorek26 kontakt 608482219

Potwierdzam i polecam!!!

eclipse 09-02-2017 11:42

Odp: Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
Również bym wybrał kolegę z forum Motore26
:one: To mój kumpel.... i zna się na robocie .:razz:

motorek26 13-02-2017 22:01

Odp: Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
Jeżeli wywołali mnie wszyscy do tablicy to czuje sie zobowiązany chociaż napisać

ZAPRASZAM :D

Goora 14-02-2017 06:52

Odp: Wymiana tulejki wahacza wzdłużnego tylnego Łódź Mondeo MK4
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , daj znać na priv ile by u Ciebie kosztowało kompleksowe ogarnięcie tylnego zawieszenia (wszystkie tuleje itp.).
Muszę na wiosnę ogarnąć i powoli przymierzam się do akcji.

Od siebie mogę tylko dodać, że 2 razy robiłem coś u kolegi motorek26 i nie mam prawa narzekać :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.