Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Dealerzy, ASO i stacje paliw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Cena przeglądu 60kkm (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=340084)

Figur 29-03-2024 10:03

Cena przeglądu 60kkm
 
cześć,

mam prośbę o podanie ceny przeglądu na 60kkm dla 1.5 ecoboost jeśli ktoś robił w ostatnich miesiącach. zbliża mi sie, a cena podana przez miejscowe aso zwala z nóg

pozdr

AdoKrycha007 29-03-2024 10:59

Odp: Cena przeglądu 60kkm
 
Ceny są stałe na kraj, ewentualne drobne wahania, lub gdy klient ma zniżkę indywidualną w danym ASO. Jeśli rocznik ze stopki jest 2020, to obowiązuje przegląd do 4 lat, czyli 1,349 zł (benzyna) lub 1,649 zł (diesel). Cennik:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Po 4 latach cena przeglądu to 999 zł - cennik - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Oczywiście ceny nie zawierają dodatkowych rzeczy, które są robione co jakiś czas nieregularnie (np płyn hamulcowy, olej w skrzyni automatycznej itp).

pankrakus 29-03-2024 15:19

Odp: Cena przeglądu 60kkm
 
Cytat:

Napisał Figur (Post 3489110)
[...] cena podana przez miejscowe aso zwala z nóg

pozdr

Kolejny któremu zablokowali Google

Co za problem zadzwonić do dowolnego ASO w Polsce i sprawdzić

Jednak to prawda, że internet rozleniwia (prościej klepnąć posta)
i odmóżdża (całkowity brak samodzielności)

pomogę:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pozdrawiam

AdoKrycha007 29-03-2024 15:53

Odp: Cena przeglądu 60kkm
 
Ale on ma rację - cennik masz przecież podany na stronie Ford.pl

Z grzeczności ci go wstawiłem choć kusiło mnie, by odpisać jak wyżej......

AdoKrycha007 29-03-2024 19:49

Odp: Cena przeglądu 60kkm
 
wybierz parę telefonów i sobie zadzwoń. to jest tak proste.
różnice są znikome między dużymi miastami.
i logiczne, że prędzej większy rabat dostaniesz w ASO, w którym już cię znają, niż jako świeżak z ulicy w innym.

dalsza dyskusja jest bezcelowa.

pankrakus 29-03-2024 20:02

Odp: Cena przeglądu 60kkm
 
A jakiej różnicy w cenie usługi kolega oczekuje:
a) 50% zniżki szkolnej
b) czy może na kartę dużej rodziny

pozdrawiam

futrzaken 30-03-2024 09:03

Odp: Cena przeglądu 60kkm
 
Proponuję wykonanie przeglądu samemu i zostanie tylko koszt części (taniej niż w ASO). Ja kupiłem focusa mk3, który był serwisowany w ASO, a filtr powietrza i kabinowy nie był ruszany od nowości :)

futrzaken 30-03-2024 10:41

Odp: Cena przeglądu 60kkm
 
Znajomy był kiedyś na przeglądzie swoim s-maxem w ASO. W specyfikacji wykonanego przeglądu miał wpisane sprawdzenie cisnienia w kole zapasowym. Zapytał w serwisie, czy napewno zostało to wykonane. Pan zapewniał, oczywiście że tak. Uświadomił pana z serwisu, że samochód ma zestaw naprawczy i nie ma koła zapasowego.

clubGRANT 30-03-2024 14:57

Odp: Cena przeglądu 60kkm
 
Jeżeli było by mnie stać na fokę z 2020 , a nie stać już na przegląd w ASO to wybrał bym nieautoryzowany warsztat zajmujęcy się tylko Fordem (mają dostęp do bazy danych Forda) lub zwykły warsztat tak jak zrobiłem to ja w 2017r mając roczne auto i był termin wymiany oleju i filtra za który ASO zaśpiewało 700pln brutto lub 360pln netto jak dam swój ori olej plus filtr, pojechałem do zwykłego warsztatu i tam z FV wymienili mi to za 30pln brutto.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.