Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki itp. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=107479)

Wojtek 14-08-2010 10:21

Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki itp.
 
Witam.

W tym temacie poruszamy tylko i wyłącznie sprawy związane z oponami , felgami i wszystko co się z tym wiąże. Możemy wpisywać również polecane serwisy , ceny za usługi , sklepy , awarie i ogólne pytania w temacie.

zelazowy 23-02-2011 09:18

Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki
 
O, niezły wątek znalazłem, całkiem mnie interesujący.

Sytuacja wygląda następująco. W essim mam dwie letnie opony z 2002 roku. Bieżnik niby ok, no ale wiadomo, trzeba wymienić. Nie pamiętam jak z przodu, ale bez rewelacji na pewno. Dlatego chcę od razu kupić komplet. Długo rozmyślałem nad używanymi (głównie przez m_g :P), ale jednak wolę się wykosztować i kupić nówki. Pytanie tylko jakie? Budżetowe, czyli Dębica Passio 2 ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]), czy może Barum Brillantis 2 ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]). A może wydać w sumie 80zł więcej i zainwestować w Firestone MULTIHAWK ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]), Uniroyal RainExpert ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) albo Fulda ECOCONTROL ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ja jakoś specjalnie wyczynowo nie jeżdżę, szacuję, że w tym roku zrobię z 10-15 tys km.

Jeśli ktoś by mógł mi coś poradzić, to byłbym wdzięczny :one:

rotor 23-02-2011 09:30

Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki
 
Polecam mały serwis opon na Bemowie:
Schowany za Statoil i myjnią na rogu Powst. Śląskich i Wrocławskiej (od strony Ratusza Bemowo).
W potrzebie na poczekaniu pomogli mi z przebitą oponą (wszystko w ciągu 10-15 min).
Za "naprawienie" sflaczałego koła z wyważeniem i miłą rozmową zapłaciłem 15 PLN.

karolm1988 12-03-2011 17:26

Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki
 
Polecam Wulkanizacje na ostrobramskiej 73 zaraz przy auto-auto. Przejęli to podobno po innej firmie i teraz zdobywają klijentów więc się solidnie przykładają do swojej pracy. Ja byłem zadowolony

jvc 12-03-2011 18:19

Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki
 
zelazowy w kolejności od najlepszych ;)
1. Uniroyal Rain expert
2. Fulda Ecocontrol
3. Firestone Multihawk
4. Barum Brilantis
5. Dębica Passio 2

zelazowy 12-03-2011 18:26

Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki
 
Hoho, jest odzew :) w sumie pytanie ogólne, trzeba było szukać w hp...
Anyway, dzięki :one:

Tak właśnie skłaniałem się ku Uniroyal, a skoro dostałem potwierdzenie, że są najlepsze z interesujących mnie, no to te będę kupował, na oponeo drogie nie są. Wiosna za pasem, trzeba się już uzbroić :)

szkot666 13-03-2011 20:05

Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki
 
Cytat:

Napisał zelazowy (Post 1604943)
O, niezły wątek znalazłem, całkiem mnie interesujący.

Sytuacja wygląda następująco. W essim mam dwie letnie opony z 2002 roku. Bieżnik niby ok, no ale wiadomo, trzeba wymienić. Nie pamiętam jak z przodu, ale bez rewelacji na pewno. Dlatego chcę od razu kupić komplet. Długo rozmyślałem nad używanymi (głównie przez m_g :P), ale jednak wolę się wykosztować i kupić nówki. Pytanie tylko jakie? Budżetowe, czyli Dębica Passio 2 ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]), czy może Barum Brillantis 2 ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]). A może wydać w sumie 80zł więcej i zainwestować w Firestone MULTIHAWK ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]), Uniroyal RainExpert ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) albo Fulda ECOCONTROL ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ja jakoś specjalnie wyczynowo nie jeżdżę, szacuję, że w tym roku zrobię z 10-15 tys km.

Jeśli ktoś by mógł mi coś poradzić, to byłbym wdzięczny :one:

Uniroyal ma moj tesc , bardzo sobie ceni , on nie zmienia na zime opon , lata na letnich . czytalem o nich , sa ciche i dobre na wode

szkot666 13-03-2011 20:06

Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki
 
Cytat:

Napisał jvc (Post 1616417)
zelazowy w kolejności od najlepszych ;)
1. Uniroyal Rain expert
2. Fulda Ecocontrol
3. Firestone Multihawk
4. Barum Brilantis
5. Dębica Passio 2

zgadzam sie

mayak 14-03-2011 11:00

Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki
 
Cytat:

Napisał jvc (Post 1616417)
zelazowy w kolejności od najlepszych ;)
1. Uniroyal Rain expert
2. Fulda Ecocontrol
3. Firestone Multihawk
4. Barum Brilantis
5. Dębica Passio 2

a jak to wygląda dla rozmiaru 215/60 R16 (S-Max) na lato?

szkot666 14-03-2011 11:05

Odp: Opony , felgi , wulkanizacja - mazowieckie , serwis , naprawy , sklepy , usterki
 
ja mam 205/55/16 w mondeo Dunlop SP01 i jestem zadowolony , fajne tez sa Dunlop Sport MAxx


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.