Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Dziwny dżwięk dochodzący z zewnątrz podczas jazdy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=108935)

krzys_33 03-09-2010 19:11

Dziwny dżwięk dochodzący z zewnątrz podczas jazdy
 
Witam,
Mam C-maxa juz od ponad roku i ciagle gnebi mnie jedna rzecz, otóż podczas jazdy dochodzi dziwny odglos z zewnatrz auta - poczatkowo wydawalo mi sie go slychac tak jakby z tylnej czesci auta i tylko przy wyzszych predkosciach, teraz nie jestem pewiem co do miejsca pochodzenia dzwieku ale zdecydowanie za to jest on wyrazniejszy przy wolniejszych predkosciach! Bylem w serwisie juz 3 razy i za zadnym razem nic nie stwierdzono!!! Slyszalem ze kiepskie opony moga wydawac pewne nieladne dzwieki podczas jazdy ale czy az tak?
Prosze o podpowiedzi...
Dodam ze mam 2 litrowego disla ;)

Franuśś 04-09-2010 07:54

Odp: Dziwny dżwięk dochodzący z zewnątrz podczas jazdy
 
Może masz tylne opony ząbkowane

Tommy_boy 04-09-2010 08:35

Odp: Dziwny dżwięk dochodzący z zewnątrz podczas jazdy
 
Krzys 33 to jak wrozenie z fusow. opisz dokladniej, nagraj i wrzuc na youtube, zrob cokolwiek ale nie oczekuj ze ktos zgadnie po twoim opisie co to jest. Tak, moga to byc opony, moze masz gwozdz albo srube ktora dzwoni o asfalt albo masz niedomkniete tylne drzwi??? Doprecyzuj zanim mod zamknie temat.pozdrawiam

krzys_33 11-09-2010 09:26

Odp: Dziwny dżwięk dochodzący z zewnątrz podczas jazdy
 
nowiem ze nie jest to latwe, okreslic rodzaj dzwieku jaki dochodzi... You tube? znajac jakosc odtwarzania trudno tez bedzie cokolwiek stwierdic. Nie jest to jakis bardzo glosny dzwiek a gwozdzi w oponach nie ma! wszystkie byle nowe tej samej marki, niedawno jedna tylna musialem wymienic bo zlapalem niefortunna gume i opony nie dalo sie zreperowac - marka producenta jednak pozostala ta sama inny model opony jest tylko.
<zobacze co da sie zrobic z tym nagraniem jednak ;)
dzieki za odpowiedzi mimo wszystko.

sosna_m 23-09-2010 22:25

Odp: Dziwny dżwięk dochodzący z zewnątrz podczas jazdy
 
A ja mam podobne wrażenia... Poczytaj ten wątek (link poniżej), mam wrażenie, że z czasem zacząłem słyszeć coraz wyraźniej "te" dźwięki... Tył jest kompletnie nie wygłuszony, pod boczkami w bagażniku jest goła blacha...

Link: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.