Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   auto komis baja mysłowice (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=215266)

1979pepik 23-11-2014 08:44

auto komis baja mysłowice
 
chciał bym zakupic forda mondeo w tym komise.Czy moze zna ktos ten komis to jest link do autka.prosze o pomoc. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

slawek-kali 23-11-2014 09:02

Odp: auto komis baja mysłowice
 
Tutaj ceny w Niemczech [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

1979pepik 23-11-2014 09:24

Odp: auto komis baja mysłowice
 
kolego vin mam sprawdzalem zgodnie z jego opisem historia pojazdu pasuje a pod jakim wzgledem bajkopisarz

slawek-kali 23-11-2014 09:28

Odp: auto komis baja mysłowice
 
...

1979pepik 23-11-2014 09:36

Odp: auto komis baja mysłowice
 
Ok podaje vin WF0GXXGBBGAR00282 dziekuje za pomoc

slawek-kali 23-11-2014 09:46

Odp: auto komis baja mysłowice
 
...

potraff 23-11-2014 18:38

Odp: auto komis baja mysłowice
 
Doradzę Ci, jak kupowałem auto, to prosty opis był najlepszy. Jak widziałem, że gościu pisze, jedyny taki i inne bzdety to sobie odpuszczałem, bo chciałem kupić auto dobre a nie z bajki. Jak też, że już sporo stoi. Mojego mondeo kupiłem, kontaktując się na drugi dzień po pojawieniu się ogłoszenia, większość, nawet droższych aut, ale będących w porządku się dość szybko sprzedaje, możesz spytać się kolegi, jak swoje sprzedawał, ile to trwało:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

xander! 23-11-2014 18:56

Odp: auto komis baja mysłowice
 
Kolego a dzwoniłeś do serwisu z książki ?

Auto już było z tego co kojarzę omawiane tutaj na forum.. poszukaj.

Autem można wracać na kołach, ubezpieczenie miesięczne? Bardzo ciekawe tutaj też radzę uważać.

Pogodny 24-11-2014 12:07

Odp: auto komis baja mysłowice
 
Polecam zwiedzić teren tuż za giełdą mysłowicką :) Od razu odechce się kupowania aut w Mysłowicach.
To co się tam wyrabia z samochodami to istny cyrk. Lewe lakiernie, spawalnie w stodołach.
Jak szukacie używanych części do aut na handel to tylko tam, jak nie ma pierwszy danej części po piwnicach to ma sąsiad :D

potraff 24-11-2014 23:12

Odp: auto komis baja mysłowice
 
Ogólnie to jak się przeszedłem przed zakupem po giełdzie ( w sumie żeby wsiąść do tego co chciałem kupić, czyli taki rekonesans ) to się załamałem. Słyszałem opinie, że w większości auta są tam odkupowane powypadkowe i moje mało wprawne oko to widziało. Albo w takim stanie, że jak człowiek wsiadł, to się załamywałem. Porozrywane fotele, niedziałająca roleta bagażnika, itp. Jedną astrą H się nawet przejechałem, ale cena na necie inna, na żywo inna, opony różne, książka w aucie 5letnim z jedną pieczątką...
Śmierdzące na kilometr.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.