Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Regeneracja turbiny, gdzie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=234633)

mat3 02-12-2015 17:59

Regeneracja turbiny, gdzie?
 
witam. poszukuję warsztatu, który specjalizuje się w regeneracji turbin, możecie kogoś polecić?

MAG 05-12-2015 19:01

Odp: Regeneracja turbiny, gdzie?
 
Na Hallera, z tylu dawnego Polmozbytu jest firma tym sie zajmujaca. Nie jestem pewien, ale chyba nazywaja sie Turbo-Express czy jakos tak podobnie.
Wjazd jest na koncu za rogiem budynku, tam za sklepem rowerowym.

cygan1673 05-01-2016 19:00

Odp: Regeneracja turbiny, gdzie?
 
Ja robiłem do focusa mk2 1.6 tdci 109 KM lata już dwa lata i jest ok
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

VuZeR 07-01-2016 20:57

Odp: Regeneracja turbiny, gdzie?
 
Cytat:

Napisał cygan1673 (Post 2510802)
Ja robiłem do focusa mk2 1.6 tdci 109 KM lata już dwa lata i jest ok
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wiem ,że dość daleko od trójmiasta ale to są moje rejony i mogę w wolnej chwili podjechać i popytać jaki koszt itp tylko daj znać co postanawiasz z tą turbiną robić.

PaBlLoO90 01-03-2016 20:23

Odp: Regeneracja turbiny, gdzie?
 
Cytat:

Napisał mat3 (Post 2493102)
witam. poszukuję warsztatu, który specjalizuje się w regeneracji turbin, możecie kogoś polecić?

Miałem styczność z zakładem TurboPama , nie narzekam.

jodełka 02-03-2016 20:28

Odp: Regeneracja turbiny, gdzie?
 
Na ebayu można kupić zestaw naprawczy i samemu zregenerować turbinę. Oczywiście, pod warunkiem, że jest jeszcze co regenerować. Robiłem to rok temu i chodzi bez problemu do dnia dzisiejszego (saab). Trzeba tylko pamiętać, żeby zaznaczyć sobie orientację względną turbinek na ośce, żeby zachować fabryczne wyważenie. Koszt zestawu do turbiny ze zmienną geometrią wyniósł poniżej 200 zł.

PaBlLoO90 06-04-2016 18:43

Odp: Regeneracja turbiny, gdzie?
 
Cytat:

Napisał jodełka (Post 2549091)
Na ebayu można kupić zestaw naprawczy i samemu zregenerować turbinę. Oczywiście, pod warunkiem, że jest jeszcze co regenerować. Robiłem to rok temu i chodzi bez problemu do dnia dzisiejszego (saab). Trzeba tylko pamiętać, żeby zaznaczyć sobie orientację względną turbinek na ośce, żeby zachować fabryczne wyważenie. Koszt zestawu do turbiny ze zmienną geometrią wyniósł poniżej 200 zł.


Fajnie że sobie sam poradziłeś, lecz brzmi to troche jak film SF. Większość użytkowników z którymi miałem styczność, oddawała turbiny do regeneracji w momęcie ich totalnego "zajechania" . Jak byłeś w stanie " na oko " zachować wyważenie ???

Arci.K 27-04-2016 10:14

Odp: Regeneracja turbiny, gdzie?
 
W Iławie jest firma Moto Remo. Kiedyś szukałem do Vectry C i niestety o regeneracji turbin ze zmienną geometrią czytałem, że to jest czysta loteria. Jedni będą jeździć bez problemu innym się zepsuję znowu. Garett nie sprzedaje części zamiennych więc jednym trafi się lepszy zamiennik innym gorszy czyli np.: chiński. W zakładach krzyczeli za regenerację moje turbiny 1400-1600zł. Nową mogłem mieć za 3400zł. W Moto Remo (jedyny autoryzowany serwis Garetta) zaoferowali mi regenerowaną fabrycznie przez Garetta za 2100zł przy zdaniu starej. Autem jeździłem dwa lata i 30 tysięcy zrobiłem. Problemów nie było. Może warto rozważyć taką opcję?

Quick 24-01-2017 10:40

Odp: Regeneracja turbiny, gdzie?
 
Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale dodam coś od siebie.

Niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest serwis, który zajmuje się*regeneracjami turbosprężarek i wydaje mi się, że warto jest zainteresować się jego ofertą, bo naprawdę wiele osób sobie chwali. Ja co prawda jeszcze nie miałem potrzeby korzystać, ale mam tę firmę na uwadze. Chodzi mi o AMSerwis z Pogórza.

krzysztofSJZ 24-01-2017 11:23

Odp: Regeneracja turbiny, gdzie?
 
Cytat:

Napisał jodełka (Post 2549091)
Na ebayu można kupić zestaw naprawczy i samemu zregenerować turbinę. Oczywiście, pod warunkiem, że jest jeszcze co regenerować. Robiłem to rok temu i chodzi bez problemu do dnia dzisiejszego (saab). Trzeba tylko pamiętać, żeby zaznaczyć sobie orientację względną turbinek na ośce, żeby zachować fabryczne wyważenie. Koszt zestawu do turbiny ze zmienną geometrią wyniósł poniżej 200 zł.

ciekawe , nawet bardzo ciekawe, musisz mieć olbrzymie zdolności manualne skoro sam wyważasz turbinkę, dla mnie to tak jakby robił przekładkę opony i zaznaczył sobie kredą znaczek na feldze i oponie np. na literce V i zmienił oponę
Cytat:

Napisał Quick (Post 2734366)


Niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest serwis, który zajmuje się*regeneracjami turbosprężarek i wydaje mi się, że warto jest zainteresować się jego ofertą, bo naprawdę wiele osób sobie chwali. Ja co prawda jeszcze nie miałem potrzeby korzystać, ale mam tę firmę na uwadze. Chodzi mi o AMSerwis z Pogórza.

reklama???:619:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.