Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Zablokowane drzwi pasazera przod - od srodka chcialem zamknac centralny zamek (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=320207)

maciekd6 13-05-2021 11:23

Zablokowane drzwi pasazera przod - od srodka chcialem zamknac centralny zamek
 
Witam wszystkich,

Mam problem z drzwami pasazera, ostatnio jechalem wlasnie jako pasazer i od srodka chcialem zamknac centralny zamek. Zamek sie zamknal i ... nie mozna bylo go otworzyc. Przy zamkykaniu i otwieraniu drzwi pilotem guzik od centralnego lekko sie ruszal jak by go cos blokowalo, ale drzwi dalej sie nie otwieraly. Niestety nie ma mozliwosci otwarcia auta kluczykiem bo w drzwiach go nie ma, zdemontowac tapicerki sie nie da bo blokuje kokpit auta, auto musi byc otwarte..... mam problem czy ktos to przerabial ? Jedyne co to moge opuscic szybe i jakos otworzyc drzwi tylko jak .... ? Dodam ze wszystkie inne drzwi dzialaja poprawnie.

Dzieki z gory za wszelka pomoc

technik08 13-05-2021 11:58

Odp: Zablokowane drzwi pasazera przod
 
Można wyjąć mocowaną na wcisk maskownicę klamki wewnętrznej , odkręcić klamkę i sprawdzić czy blokuje się tam , czy w samym zamku .

maciekd6 13-05-2021 12:07

Odp: Zablokowane drzwi pasazera przod
 
Cytat:

Napisał technik08 (Post 3342820)
Można wyjąć mocowaną na wcisk maskownicę klamki wewnętrznej , odkręcić klamkę i sprawdzić czy blokuje się tam , czy w samym zamku .

Niestety nie da sie zdemontowac klami, jedna srube sie wykreci ale w glebi widac zaslepke pewnie od drugiej, a ze jest pod tapicerka to nie jestem w stanie jej wykrecic

technik08 14-05-2021 08:12

Odp: Zablokowane drzwi pasazera przod - od srodka chcialem zamknac centralny zamek
 
Napisz , czy masz podwójną blokadę zamka , oraz czy możesz pociągnąć klamkę wewnętrzną . Co do "zaślepki" - jest to przytrzymanie uchwytu klamki . Po wykręceniu srubki przesuwasz uchwyt klamki ok. 1 cm do przodu ,klamka powinna się wysunąć z uchwytu i powinieneś odłączyć uchwyt od drzwi . Nie wiem tylko na ile pozwoli boczek .

maciekd6 20-05-2021 08:20

Odp: Zablokowane drzwi pasazera przod - od srodka chcialem zamknac centralny zamek
 
Cytat:

Napisał technik08 (Post 3342965)
Napisz , czy masz podwójną blokadę zamka , oraz czy możesz pociągnąć klamkę wewnętrzną . Co do "zaślepki" - jest to przytrzymanie uchwytu klamki . Po wykręceniu srubki przesuwasz uchwyt klamki ok. 1 cm do przodu ,klamka powinna się wysunąć z uchwytu i powinieneś odłączyć uchwyt od drzwi . Nie wiem tylko na ile pozwoli boczek .

Probowalem, nawet po odkreceniu sruby jestem w stanie moze 5 mm przesunac klamke do przodu blokuje boczek....

Bump:
Cytat:

Napisał technik08 (Post 3342965)
Napisz , czy masz podwójną blokadę zamka , oraz czy możesz pociągnąć klamkę wewnętrzną . Co do "zaślepki" - jest to przytrzymanie uchwytu klamki . Po wykręceniu srubki przesuwasz uchwyt klamki ok. 1 cm do przodu ,klamka powinna się wysunąć z uchwytu i powinieneś odłączyć uchwyt od drzwi . Nie wiem tylko na ile pozwoli boczek .

Probowalem, nawet po odkreceniu sruby jestem w stanie moze 5 mm przesunac klamke do przodu blokuje boczek....


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.