Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Jakie wycieraczki? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=82920)

mepher 07-11-2009 14:04

Jakie wycieraczki?
 
Witam. Chciałem się dowiedzieć jakie wycieraczki polecacie. Mam zamiar wymienić lecz nie wiem na jakie. Pozdrawiam

taju25 07-11-2009 14:31

Odp: Jakie wycieraczki?
 
Kupiłem oryginalne i już rok sprawują się bardzo dobrze.

cosmo80 07-11-2009 14:33

Odp: Jakie wycieraczki?
 
U siebie używam Bosch-a. Szczerze polecam.

hoohones 07-11-2009 14:42

Odp: Jakie wycieraczki?
 
tylko valeo np:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ja takie mam i są zaje....ste

mepher 07-11-2009 15:05

Odp: Jakie wycieraczki?
 
Ja byłem zainteresowany właśnie Boscha [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Zastanawiałem się właśnie tez nad oryginalnymi i właśnie nie wiem co wybrać ;p

mascom 07-11-2009 15:10

Odp: Jakie wycieraczki?
 
Kupiłem sobie pare wycieraczek w Auchanie (takie w zółto-czerwonym opakowaniu, za 10zł para), no i przez 8 miesięcy chodziły bez problemu. Ostatnio wymieniłem na nowy komplet pomimo tego że te stare jeszcze nie były złe. A muszę powiedzieć, że bardzo lubię mieć czystą szybę przednią i bardzo często używam wycieraczki. Tak więc i tanio i dobrze :) Wycieraczkę Boscha mam z tyłu (dałem 35zł) i smużyła mi po 2 miesiącach używania w lecie.

TTT 07-11-2009 15:42

Odp: Jakie wycieraczki?
 
Co byś nie kupił - zarówno Valeo , jak i Bosch powinny być ok - ale ja bym wybrał Valeo.

Tylko nie kupuj płaskich no-name - ja już przerabiałem kilka - pozorna oszczędność - a potem na szybie różne smugi itp. Teraz mam Championa - radzą sobie w miarę , ale następne to na pewno będzie Valeo.

Tjara 07-11-2009 16:09

Odp: Jakie wycieraczki?
 
Przerobiłem kilka różnych firm i mogę Ci powiedzieć, nie ma sensu oszczędzać. Użyywam tylko Bosch, bo nigdy mnie nie zawiodły, są trwałe, ciche i skuteczne. Sorki, ale koleś który pisał o jakimś chłame z biedronki, czu auchan, ma zbyt stary samochód i tu juz wycieraczki nie pomogą. Tylko wymiana szyby. Bosh jest drogi, ale jest wart tych pieniędzy. Pozdro

Krzysiek 07-11-2009 16:18

Odp: Jakie wycieraczki?
 
Ja założyłem do swojego takie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i już po 3 miesiącach użytkowania doszedłem do wniosku, że nie są zbytnio dobrej jakości więc przy następnej wymianie na pewno będę brał te [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i to zdecydowanie ;)

damian0016 07-11-2009 18:20

Odp: Jakie wycieraczki?
 
ja mam u siebie orginał bosh-a juz drugi rok i jestem zadowolony polecam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.