View Single Post
Stary 07-06-2009, 05:51   #3
MAXIMUS_00
ford::advanced
 
Avatar MAXIMUS_00
 
Zarejestrowany: 16-10-2008
Skąd: ŁÓDŹ-RETKINIA
Model: S-MAX TITANIUM
Silnik: 2.0 16v 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 280
Domyślnie Odp: Sprawdzenie przebiegu

Jeżeli chodzi o plastikową pokrywę to na pewno wszystkie nie miały - było to jakby dodatkowe wyposażenie które wielu osobą było do niczego nie potrzebne. W kwestii korozji jeżeli ten samochód z tego rocznika nie ma kłopotów z rdzą to masz szczęście bo te z pierwszych lat miały duże problemy z korozją drzwi. Silnik to bardzo dobrze że nie był myty bo chociaż można z pewnością stwierdzić czy coś nie cieknie. Jedynie co mnie martwi to ten przebieg - co on taki mały (ja w super okazje nie wierzę). Parę miesięcy szukałem dla siebie Forda i na różne cuda się napatrzyłem (choć może jest to właśnie taka perełka). Przyjrzyj się zużyciu takich elementów jak kierownica dźwignia zmiany biegów bo przy skórzanej to nie powinno być żadnych zużyć (ja tak mam mój miał ok. dziewięćdziesięciu paru tysięcy jak go kupiłem). Jeszcze jedna kwestia to, to że z tego co wiem Mondeo nie ma 8 poduszek powietrznych tylko max. 6 . Pozdrawiam życzę dobrego wyboru
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje."
FORD FOCUS 1.8 16V-2000r, FORD MONDEO 2.0 16V -2005r, FORD S-MAX 2.0 16V-2008r
MAXIMUS_00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem